2737
2739

خانومایی که خیانت دیدن و دارن زندگیشون رو ادامه میدن ، میشه بیایید باهم درد و دل کنیم؟

چی شد که بعد خیانت شوهرتون تصمیم گرفتید بمونید؟

زندگی‌بعد از خیانت چجوریه؟

من بچه هم ندارم ، نمیدونم احمقم اگر زندگیمو ادامه بدم یا نه. 

شوهر من در حد چت بهم خیانت کرده بود ، بعدشم خیلی پشیمون شد و اشتباهشو پذیرفت ، حالا نمیدونم چیکار کنم...

حَسبی الله💫🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم در حد چت بود بچه هم نداشتم ، نامز دار بودیم 

موندم که یه فرصت فقط یکبار بهش بدم که بعدا پشیمون نشم 

الان بعد از یکسال هیییچ خطایی ازش سر نزده همه رفتار هاشو ترک کرده ، اصلا کلا عوض شده و خداروشکر میکنم که ی فرصت بهش دادم 

اکثرا بخاطر بچه هاشونن هر چی دیدم بخاطر بچشون موندن

من احساس میکنم بچه بهونه ست ، خود منم همیشه میگفتم حتی اگر بچه هم دارن باید طلاق بگیرن بعد از خیانت. ولی وقتی توش قراز میگیری ممکنه دلت نیاد ، ینی اونا هم که میکن بخاطر بچه ممکنه خیلیاشون‌ بچه هم نداشتن بازم طلاق نمی‌گرفتن

حَسبی الله💫🍃
2740
اکثرا بخاطر بچه هاشونن هر چی دیدم بخاطر بچشون موندن

اون هایی که موندن بعدش بچه اوردن چی 

حتی فهمیدن از اون زن بچه هم داره و اینها به تلافی یه بچه اوردن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷

عزیزم خیانت خیانته در حد چت یعنی چی؟یعنی اینکه همسرت داشته مخ طرف رو میزده کهحضوری ببیندش و رابطه جنسی داشته باشن منتهی شما زود فهمیدی نذاشتی به اونجا برسه ولی در کل هدف و نییت شوهرت معلوم و مشهوده کسی اگر بعد خیانت نمیره طلاق بگیره بچه داره و ازاون ور حامی نداره خودشم توانایی پول دراوردن به هر دلیلی نداره

اگه سمت خیانت نمیره بمون عزیزم  منم خیانت دیدم ولی موندم به خاطر دخترم  اونم اشتباهشو پذ ...

از کجا بدونم نمیره سمتش😭😭 دیگه اعتماد ندارم بخدا به هیچکس. تا قبل این اندازه چشمام اعتماد داشتم بهش

حَسبی الله💫🍃
من احساس میکنم بچه بهونه ست ، خود منم همیشه میگفتم حتی اگر بچه هم دارن باید طلاق بگیرن بعد از خیانت. ...

دقیقا ، اصلا ربطی ب بچه نداره 

ینی من که واقعا میخواستم طلاق بگیرم داداشش و مامانش و خودش ب پام افتادن گفتن ی فرصت دیگه بده ، خودش ب گریه افتاده بود 

منم ی فرصت دادم 

ولی اینو خوب میدونم اگر ی بار دیگه حتی ی چیز کوچیک ببینم ازش دیگه نمیمونم ، چون دیگه برام ارزشی نداره ، هرچقدر هم سخت باشه 

2706