2733
2734
عنوان

چی شد که بعد از خیانت شوهرتون، موندید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 66 پست
والا من چیزی که دیدمو گفتم

بله میدونن اکثرشون  به خاطر بچه هست ولی خیلی ها هم  انگار بعد خیانت تازه یادشون میفته شوهر دارن و باید شوهدشونو برا خودشون حفظ کنن بدبختانه فکر میکنن با اوردن بچه میتونن این کار رو بکنن نمیگن اگر بچه ضامن خوشبختی و پایبندی مرد میشد چرا بچه های قبلی این کار رو نکردن شایدم میخوان به بقبه بگن ما هنوز با هم رابطه داریم و هنوز اون مرد ما رو میخواد 

ولی در کل کار احمقانه ایه از بچه برای خیلی چیزها سو استفاده کردن 

دقیقا ، اصلا ربطی ب بچه نداره  ینی من که واقعا میخواستم طلاق بگیرم داداشش و مامانش و خودش ب پا ...

آره منم همینطور . اگر دوباره تکرار شه نمیمونم.

من آبروشو نبردم کسی نفهمید چیکار کرده ولی خودش خیلی پشیمون بود. 

براش شرط و شروطی چیزی گذاشتی ؟ انجام داد؟

حَسبی الله💫🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم همینطور . اگر دوباره تکرار شه نمیمونم.  من آبروشو نبردم کسی نفهمید چیکار کرده ولی خودش ...

شرط و شروط که همین بود که ب داداشش گفتم من ک ب خودش اعتماد ندادم ولی اگر شما میگید برگرد ، برمیگردم ولی اگر فردا روزی اتفاقی افتاد پای خودتون 

داداشش هم رفت حسابی از خجالتش در اومد که خجالت بکش دختر ی آدم درستی گرفتی و گه میخوری میری دنبال بقیه مگه چی کم داره ، خانواده دار هست همیشه محبتت میکنه و محبت زده زیر دلت 

حتی خدا شاهده داداشش بهم گفت باهاش سر سنگین باش تا بفهمه چیکار کرده گفت زیادی داری بهش رو میدی چرا هر وقت میبینمت داری بهش محبت می‌کنی،  زده زیر دلش 

دو هفته باهاش قهر باش نرو و نیا بهتر از این هست زندگیتون از هم بپاشه 

من داداش نداشتم ولی داداش اون واقعااااا و همیشه پشتم هست ، هر چند وقت یکبار اوضاع زندگیمون میپرسه ، حواسش بهمون هست ، خیلی ب عنوان ی برادر دوسش دارم ، همیشه برام محترم هست 

2731
خیلیا مثل شما بودن بخشیدن بعدش بچه آوردن و بعد از بچه همسرشون دوباره خیانت کرده ولی دیگه بخاطر بچه م ...

آره درسته خودمم از این موضوع میترسم. بچه نمیارم فعلا ، ولی خب دارم میمیرم از بلاتکلیفی. اگر قضیه برعکس بشع چی؟ اگر طلاق بگیرم و بعد از چند سال پشیمون بشم چی؟ چون شوهر من بجز این قضیه ، ۸۰ درصد اخلاقاش خوبه

حَسبی الله💫🍃
اکثرا بخاطر بچه هاشونن هر چی دیدم بخاطر بچشون موندن

اشتباهه، چون بچه ها تو محیط ناامن و دعوایی و بی عشق بزرگ میشن...آسیبش بیشتر از طلاقه، طلاق بگیرن ولی بچه ها رو در اولویت دیدار بزارن، باهم طلاق میگیرن با بچه طلاق نمیگیرن که.. 

آره درسته خودمم از این موضوع میترسم. بچه نمیارم فعلا ، ولی خب دارم میمیرم از بلاتکلیفی. اگر قضیه برع ...

عزیزم ب جای این اما و اگر ها برید پیش مشاور 

اگر شوهرت این رابطه رو بخواد میاد حتما 

مشاور راه های جلب اعتماد رو ب همسرت یاد میده 

شرط و شروط که همین بود که ب داداشش گفتم من ک ب خودش اعتماد ندادم ولی اگر شما میگید برگرد ، برمیگردم ...

خداروشکر عزیزم. 

اخه بعضیا هی بهم میگن بترسونش ، مجبورش کن چیزی به اسمت بزنه و ازین حرفا. منم این کارا رو نکردم همش حس بدی بهم دست میده. اما بهش گفتم اگر این اتفاق بیفته دوباره میرم

حَسبی الله💫🍃
عزیزم ب جای این اما و اگر ها برید پیش مشاور  اگر شوهرت این رابطه رو بخواد میاد حتما  مشا ...

من پیش مشاور میرم ولی شوهرم نمیاد. بهم گفت میام بعد دوباره زد زیرش گفت روم نمیشه بیام و آبروم میره و ازین حرفا🤦🏻‍♀️ نمیدونم چجوری مجبورش کنم

حَسبی الله💫🍃
من احساس میکنم بچه بهونه ست ، خود منم همیشه میگفتم حتی اگر بچه هم دارن باید طلاق بگیرن بعد از خیانت. ...

بیشتر حس ترس از بعدش هست وگرنه قرار نیست آدم با طلاق بچه ها رو ول کنه که... میشه برنامه ای چید که بچه هر دو والد رو بیینه، مردا هم اولش بخاطر مهریه ندادن هارت و پورت میکنن که بچه رو نمیدیم ولی یع روزم نمیتونن نگه دارن چون هم آزادی و شغلشون گرفته میشه هم راحت به خیانتای بعدیشون نمیتونن برسن،، زن اصاا نباید راجع به بچه ضعف نشون بده، سرآخر بچه میشه مال مادر. مردا از همین نقطه ضعف زنا دارن سواستفاده میکنن در اصل.. 

بیشتر حس ترس از بعدش هست وگرنه قرار نیست آدم با طلاق بچه ها رو ول کنه که... میشه برنامه ای چید که بچ ...

آره افرین دقیقا همینه، من الان که توشم میفهمم که خیلی مواقع بچه فقط یه بهونه ست

حَسبی الله💫🍃
خداروشکر عزیزم.  اخه بعضیا هی بهم میگن بترسونش ، مجبورش کن چیزی به اسمت بزنه و ازین حرفا. منم ...

خب طبیعتا باید بترسونیش حالا با هرچی 

مثلا با آوردن اسم طلاق 

حالا شوهر من نمیشد با این چیزا ترسوندن مثلا مال و اموال یا حق طلاق 

چون هرچی دارن شریکی هست و یکیش ب نام داداشش یکی مامانش یکی خودش یکی اون یکی داداشش

کلا یه زمین نیمه ساخته ب نام خودش بود ک منم آدم این چیزا نبودم 

من پیش مشاور میرم ولی شوهرم نمیاد. بهم گفت میام بعد دوباره زد زیرش گفت روم نمیشه بیام و آبروم میره و ...

خیلی اصرار کن 

منم اصرار کردم چند بار اومد 

بعدم مشاور تلفنی هم میتونه باهاش در ارتباط باشه 

خدا کنه خیانت سر کسی نیاد ، اون موقع راضی هست بفهمه ک در حد چت بوده و خودشو راضی نگه داره تا ببینه ر ...

💔💔بدترین حس دنیاست، هرروز میمیری امل میبینی نمردی، دوباره میمیری،،،، درد بدیه

2706