2737
2739
عنوان

حس میکنم دخترم بچه رئیسه....

193 بازدید | 12 پست

ی وقتایی ی کارایی میکنه عجیب و غریب ...

انگار ی ماموریت سری داره  

مثلا یهو حرف میزنه بعدش یادش میاد ک اون نباید حرف بزنه

یهو دست میزد بعد بلند بلند میگفت دست دست

بعد یادش میومد بچه 7ماهه نباید حرف بزنه

یا دیروز یهو گفت نازی ...

در صورتی ک تازه 11ماهش شده

خلاصه ک بالاخره سر در میارم ماموریتش چیه   

تا اون موقع همه چیو تحت نظر میگیرم و کوچیکترین حرکتشو اطلاع میدم 

😐😐 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

کار از امام زمان گذشته خود خدا باید بیاد ما رو نجات بده😂

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂

وا😐 حالا نمیخواد زیادم درگیر تینجا باشی هرچیو بیایی گزارش بدی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

اینکه چیزی نیست دختر خواهر شوهر من یک سال و دو سه ماهش بود کامل حرف می‌زد یک سال و نیمش بود شعر می خوند خیلی باهوش بود الان دبیرستانیه نمونه دولتی میره تو سطح  مدرسه شون رتبه ی اول آورده قراره المپیاد شرکت کنه 

من براش خیلی خوشحالم از اون بچه هایی که تو سختی بزرگ شده

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔