2733
2739
عنوان

خواهرم قهرکرد

164 بازدید | 7 پست

ماهمسایه ایم

خواهرم هنوز بچه نداره من به دختر۴سالهوپسر۱ساله دارم ازصب کلی کارانجام دادم خیلی خستم پریودم هستم 

خواهرم زنگ زد گفت زغال بزار بیام قلیون بکشیم حالا من زغال گذاشتم اومده اینجا بش گفتم تنباکوشو عوض کن من پدمو عوض کنم بیام قهر مرد گفت حالا فک مردم چاق کردی امادس

خودش بیکاره همش باشگاه و کافه و اینور و اونور باغو فلان من بدبخت همش کاردارم 

فک مرده منم مث خودش بیکارم 

حق بامنه یااون

اون۲۰سالشه من۲۳

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

قلیون واست خوب نیست کار قشنگی هم نیست جلو بچه ها میکشید ضرر هم داره براشون 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

قلیون؟؟ بچه؟؟

نمیدونم حق با کیه

ولی نذار بچه هات تو‌معرض دود باشن

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

اینکه جلوی بچه هات قلیون میکشی به خودت مربوطه بچه هم نیستی که دوستان گرامی میگن نکشین جلوشون از عوارضش آگاهین دیگ

حق با توعه ولی چیزی نگفتی که آدم باید با خواهرش راحت باشه دراین حد دیگ 

حالا چاق نبود خودش چاق میکرد به جایی برنمیخورد والا

قهرهم اگ کرده برات مهم نباشه عزیزم

لایک نکن هموطن،اگ خودم گفتم لایک کن🥲😂
2740