2733
2739
عنوان

مرد بد رو میشه خوب کرد؟

300 بازدید | 41 پست

اگه میشه راهکار بدین همش دنبال اینه که منو به گریه بندازه قلبمو بشکنه 

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋

نه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون رو نمیشه تغییر داد ولی خودت رو میتونی تغییر بدی وقتی ببینه قوی هستی و برای هر چیزی گریه نمیکنی دست برمی‌داره از کارهاش 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

به فکر تغییر خودت باش عزیزم ن دیگران

وقتی شما بی تفاوت باشی ب کارهاش و قویتر باشی و به گریه نیفتی متوجه میشه نمیتونه اذیتت کنه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
بی‌توجه‌ باش‌و  شاد‌ و سرتو‌گرم‌ کاری کن‌

امروز بهم پیام داده که مگه نگفتم ۸ به بعد اس بده زنم نفهمه قلبم شکست میخواستم گریه کنم اما نکردم نمیدونم از قصد پیام میده که یعنی بگه من دارم خیانت میکنم

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋
به فکر تغییر خودت باش عزیزم ن دیگران وقتی شما بی تفاوت باشی ب کارهاش و قویتر باشی و به گریه نیفتی م ...

اخه اون بی تفاوتی میکنه بهم پیام میدم جواب نمیده محبت میکنم بی محلی. میکنه 

امروز بهم پیام داده که مگه نگفتم ۸ به بعد اس بده زنم نفهمه قلبم شکست میخواستم گریه کنم اما نکردم نمی ...

مردا‌ زرنگ‌ ترازاونننننن‌که‌ اشتباهیییی‌پیام‌بدن‌ اون‌شک‌ نکن‌ داشته‌اذیتتت‌میکرد ه‌ محل‌ نده 

برای‌ شفای‌ مادرم‌ یه‌ حمد‌ بخوانید❤
2706