2752
2734
عنوان

مرد بد رو میشه خوب کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 41 پست
مردا‌ زرنگ‌ ترازاونننننن‌که‌ اشتباهیییی‌پیام‌بدن‌ اون‌شک‌ نکن‌ داشته‌اذیتتت‌میکرد ه‌ محل‌ نده 

خودم میدونستم داره اذیتم میکنه قلبم از این میشنکه که اذیتم میکنه اخه چرا

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا نمیشه ولی میشه متقابلا هر کاری میکنه همون کاررو در حقش بکنی فحش داد فحش بده شکست بشکون بی احتر ...

البته اگر قصد جدایی داشته باشه 

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
اصلا نمیشه ولی میشه متقابلا هر کاری میکنه همون کاررو در حقش بکنی فحش داد فحش بده شکست بشکون بی احتر ...

منم همین کارو کردم امروز ولی اون بی تفاوتی میکنه براش مهم نیستم اصن

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋
امروز بهم پیام داده که مگه نگفتم ۸ به بعد اس بده زنم نفهمه قلبم شکست میخواستم گریه کنم اما نکردم نمی ...

اشتباه فرستاده .شوهر منم اشتباه میفرسه لو میده خودشو مهم نیس بره ب درک من سه تا بچه دارم.تو ک بچه نداری موندی واس چی ولش کن درست نمیشه.روز ب روزم وقیحتر میشن

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
خودم میدونستم داره اذیتم میکنه قلبم از این میشنکه که اذیتم میکنه اخه چرا

کرم‌ داره‌ بخدا‌ نباید‌ به یه‌ مرد‌ نقطه‌ ضعف نشون‌بدی  از‌خدا‌ بخواه‌ بهت‌ یه‌ ارامش‌بده  که‌بیخیال‌بشی چون‌ بیخیالی‌و  بی تفاوتی‌ پدرشوهرتو‌ درمیاره‌و  هیچ‌وقت‌ اذیتتت‌نمیکنه‌ قوی باش  دختر  دنیای‌ تو به یه‌ شوهرت‌ خلاصه‌نشده 

با‌پسری‌ وارد‌ رابطه‌‌شدم‌و‌ دخترونگیم‌ رو‌ ازم‌گرفت‌ .جداشدم‌ازش‌‌ دعا‌‌کنید‌ بتونم‌ فراموشش‌ کنم‌ .
هنننن؟ زنم داره؟🫤💔

من زنشم دیگه میگم از قصد بهم پیام داده فلانی پیام نده زنم میفهمه

کرم‌ داره‌ بخدا‌ نباید‌ به یه‌ مرد‌ نقطه‌ ضعف نشون‌بدی  از‌خدا‌ بخواه‌ بهت‌ یه‌ ارامش‌بده  ...

خیلی خستم دلم میخواد برم یه جایی هیچکس نباشه

منم همین کارو کردم امروز ولی اون بی تفاوتی میکنه براش مهم نیستم اصن

نه مهمی اینجوری فکر نکن ولی برای جبران بی تفاوتیش وقتی بهت احتیاج داره بی محلش کن به غیر از رابطه اونو تحریم نکن

اشتباه فرستاده .شوهر منم اشتباه میفرسه لو میده خودشو مهم نیس بره ب درک من سه تا بچه دارم.تو ک بچه ند ...

از طلاق میترسم