2752
2734
عنوان

وقتی شرایط جدا شدن ندارید چطوری با زندگیتون کنار میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 57 پست
خانمی خوبه که خودت ایراد خودت رو میدونی، خودت رو بزار جای شوهرت ، خودت هم باشی دل خوشی از شوهرت نخوا ...

ممنون خواهر از دلسوزانه راهنمایی کردنت  از امروز ب حرف شما دوستای عزیزم قبل حرف زدن فکر میکنم جلو خودم میگیرم هر حرفی نزنم ببینم شوهرم تغییر میکنه بعد ی مدت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت چیکار کنم  خشم من بخاطر رفیق بازیش

ببین هر مردی یه ایرادی داره

الان شوهر من گیر یه امتحانه زندگی مو کوفت م کرده.

گاهی از دستش گریه میکنم

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
2731
چشم عزیزم سعی میکنم خدا کمکم کنه

خدا حتما کمک میکنه خدا عاشق خانواده اس ازش بخواه کمک میکنه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
اگه سالمه معتاد نیست یا خیانکار نیست سعی کن زندگیتو بسازی باهش خوب رفتار کن سعی کن با دلش راه بیای

خییلی چشم چرونه  بیشتر دعوا هامون سر این کاراشه و دوستای نابابش که هرروز بهش زنگ میزنن 

ممنون خواهر از دلسوزانه راهنمایی کردنت  از امروز ب حرف شما دوستای عزیزم قبل حرف زدن فکر میکنم ج ...

اول از همه این کار رو برا خودت انجام بده و انتظاری از طرف مقابلت نداشته باش  بعدیه مدت شاید تغییری که میخوای میبینی ، در کنارش تغییر خودت رو هم میبینی

یکی از دوستان خوب گفت ، الکی هم که شده قربون صدقه برو ، آهنگ بزار برقص ، به خودت برس ، تا ببینه بعد زنانگیت رو ، کم کم آرامش میگیره و اون رو به تو هم انتقال میده 

خییلی چشم چرونه  بیشتر دعوا هامون سر این کاراشه و دوستای نابابش که هرروز بهش زنگ میزنن

دوست ناباب خیلی بده کاش خودش متوجه بشه کناره بگیره برای چشم چرونیش تو اصلا واکنش نشون نده انگار برات مهم نیست نقطه ضعف تو میدونه میخواد اذیتت کنه

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤

بیشتر مواقع ما فکر میکنیم چشم چرونیه ، در صورتی که خواه یا ناخواه تو خیابون ادم چشمش به اطرافش میره

برنامه بچین برا گردش ، پارک ، بستی فروشی ، رستوران ، حتی فلافلی ، وقتش رو پر کن ، ببین رفیقاش چطورن که دوست داره پیش اونا باشه ، تو هم همونطور باشه ، باهاش بگو بخند کن و هر چیزی که علاقه داره اطلاعات کسب کن و بین حرفاتون درباره اون موضوعات باهاش بحث داشته باس چه فوتبال چه اخبار و ...

و همه ی اینها رو اول بار برای خوشحالی خودت انجام بده چون تو لایق خوشبختی هستی

بیشتر مواقع ما فکر میکنیم چشم چرونیه ، در صورتی که خواه یا ناخواه تو خیابون ادم چشمش به اطرافش میره ...

چقدر تو این تاپیکم خانم هایی مثل شما اومدن دلسوزانه راهنمایی کردن خدا از همتون راضی باشه  

چقدر تو این تاپیکم خانم هایی مثل شما اومدن دلسوزانه راهنمایی کردن خدا از همتون راضی باشه  

من مواقعی بوده که تو همین سایت ، کاربرایی دلسوزانه راهنماییم کردن و بهم قوت قلب میدادن ، این زنجیره نیکی هست که در حق خودم هم انجام دادن

امیدوارم شادی و خوشی مهمون تموم خونوادهای کشور عزیزم باشه