2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت کار کن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
2731

دنیا سرگرمی و بازیه و جهان اخرت زندگی اصلی شروع میشه

طمع پول پایانی نداره و تا اخر دنیا ادم دلش بیشتر میخواد

هر چقد داشته باشی بازم کمه اما ب این فک کن خونه مگ باید چقد بزرگ باشه مثلا ما یه فامیل پولدار داریم یه خونه سیصد چهار صد متری لاکچری دارن اما بچه هاشون مهاجرت کردن خوشون دو تا تو این خونه ن ک تو یکی از اتاقا هستن بقیه اتاقا خالیه و فقط زحمت تمیز کاریش موندا رو دوششون ک یه کارگر میاد چن روز ی بار تمیز میکنه خب چه معنی میده؟

یه قصر پر از تا لباسم داشته باشی مگ چقد میریم بیرون مگ چقد مهمونی میریم بهر حال روزی یک دست بیشتر نمیتونیم بپوشیم

پول داشتن خوبه اما تا یه حدی

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2738