2737
2739

لامبورگینی با آلوچه مقایسه میکنی ؟؟؟؟؟

اصلا حرف اون مادرو متوجه شدین 

امان از از دست شما نی نی سایتی ها

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا شما اشتباه تابپی نکن از فشار حرف من فقط یه نظر بود 

تابپی چیه؟

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
2738
لامبورگینی با آلوچه مقایسه میکنی ؟؟؟؟؟ اصلا حرف اون مادرو متوجه شدین  امان از از دست شما نی ن ...

من بد تو خوب جایزه نوبل رو بهت بدن انشالله انقدر دراما نکن من اصلا اون‌ پست الوچه رو ندیدم🤨 تو توییتر یکی نوشته بود و ۳ کا لایک گرفته بود دیدم اینجا هم بحثشه منم دوست داشتم شرکت کردم فک نمکنم باید به تو جواب پس بدم!🤔 ولی تو هر جور دوست داری فک کن 

خوب اینطوری باید به تعداد کل کلاس ببره. مگه میشه. 

پسر من با یکی دوسته ک واقعا ما خانوادشو میشناسیم سطح حیلی پایینی داره 

مثلا من اگه سمبوسه بدم ببره دوتا میدم ببره ک اون بچم بخوره 

با این حساب بعضی خانواده ها خیلی قدر شناسن با اینکه دستش نیست هراز گاهی یه تیکه لواشکی یه تیکه بیسکویت میده پسرش ک برای بچم بیاره 

مهم اینه بدونی کی نداره یا فقط دوستش رو شریک کنه 

یا خدا چی را با چی مقایسه میکنید آخه یکم مراعات حال هم دیگه را بکنید بابای من در آمدش میلیاردی ندیدم تا حالا مادر برادرم یه چیز خاص یا عجیب بذاره ببره مهد یا تو کوچه والا تو خونه ی خودتون بشنید هر چقد میخواهید بخورید یکی نداره یکی حساسیت داره یکی مریضع نمیتونه بخوره بچه نمیفهمه تو بزرگتر که میفهمی بزرگتر بش بگی لامبورگینی نمیتونی سوار شی حالیش میشه بچه نمیفهمه که

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2706