2752
2734

این گفته هم تو روانشناسی تایید شده البته خرج تنها به معنی هزینه مالی نیست  یعنی ارزش گذاشتن برای خود 

پس قدر خودت رو بدون بانو ❤

حالا عکس میفرستم از متن.... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زنی که خیال می‌کنه عزت و شانیت‌ش تابع خطی مبلغ‌یه که بدون حساب و کتاب و اسراف گونه به پاش بریزند، اصلا ازدواج کردنش موجه نیست! 

پول حلال و زندگی اخلاقی یک جورایی دیگه است! و درش هزینه‌های درشت و بی‌پایه جایی نداره!

زنی که خیال می‌کنه عزت و شانیت‌ش تابع خطی مبلغ‌یه که بدون حساب و کتاب و اسراف گونه به پاش بریزند، اص ...

بله درسته 

اینجا هم میگه یعنی خانم خودت رو نادیده نگیر و به خودت اهمیت بده تو زندگی منظور مالی نیست فقط 

نشد لینک بزارم 

والا روانشناسی از اساس خیلی گیر و گور داره..

قرار نیست هرکس با مدرک یا عنوان روانشناس گفته‌ای داشت رو بپذیریم.

اینکه ارج نهادن موجب اهمیت قائل شدن می‌شه هم که مبرهن و توضیح واضحاته!

والا روانشناسی از اساس خیلی گیر و گور داره.. قرار نیست هرکس با مدرک یا عنوان روانشناس گفته‌ای داشت ...

این حرفتون هم درسته 

ولی من چندتا تاپیک در این مورد دیدم همه اومده بودن میگفتن اره ما فلان خرج و میکنیم شوهرم با اینکه نداره فلان میکنه ما ارجمون بالاس و غیره 

حالا یه متن جالب دیدم یاد نی نی سایت افتادم! که تو قرض و قوله رفتن ارج نیست  ابعاد دیگه زندگی رو هم ببینند 

به خاطر همین قدیمیا اومدن این مثل رو بیان کردند