2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامانم یه بار پریودش عقب افتاد بیبی چک زد هاله ی دوم کمرنگ افتاد بنده خدا خیلی ناراحت شد بعدش رفت برای سقط و فرستادن سونو دیدن هیچی نیست و بخاطر قرص های اورژانسی اونجوری شده بود

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740
مامانم یه بار پریودش عقب افتاد بیبی چک زد هاله ی دوم کمرنگ افتاد بنده خدا خیلی ناراحت شد بعدش رفت بر ...

من مه قرص اورژانسی نخوردم ولی برای منم دیر هاله افتاد 

پسرم اومدی شدی همه دنیام
خدا رو شکر کن بی دغدغه دوباره باردار شدی رو سال خوبه تا دنیا بیاد میشه سه سالش.و هم بازی خوبی واسا ...

برای من که نازایی داشتم معجزه هست ولی واقعا میترسم نتونم من بارداری و زایمان سختی داشتم الانم بچم کوچیکه

پسرم اومدی شدی همه دنیام
برای من که نازایی داشتم معجزه هست ولی واقعا میترسم نتونم من بارداری و زایمان سختی داشتم الانم بچم کو ...

عزیزم اگر قرص و داروی خاصی استفاده نکردی بله بارداری.چند روز عقب انداختین؟

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
عزیزم اگر قرص و داروی خاصی استفاده نکردی بله بارداری.چند روز عقب انداختین؟

هنور عقب ننداختم دارو نخوردم چیزی فقط این ماه مو رنگ کردم ناخونم ترمیم کردم

پسرم اومدی شدی همه دنیام
2706