2752
2734
برای من که نازایی داشتم معجزه هست ولی واقعا میترسم نتونم من بارداری و زایمان سختی داشتم الانم بچم کو ...

انشالله خدا خودش کمک میکنه

منم پسرم کوچک بود تو کرونا باردار شدم.تو ۳۶بر اثر کرونا زایمان زودرس کردم.الان پسر دومم دو سالشه و با هم بازی میکنن

هنور عقب ننداختم دارو نخوردم چیزی فقط این ماه مو رنگ کردم ناخونم ترمیم کردم

عزیزم مبارک باشه من الان تاپیکای قبلی رو دیدم صدرصد باردارین.

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خدا خودش کمک میکنه منم پسرم کوچک بود تو کرونا باردار شدم.تو ۳۶بر اثر کرونا زایمان زودرس کرد ...

عزیزم خدا نگهشون داره برات اختلاف سنیشون چه قدره؟ حسادت نمیکنن؟

پسرم اومدی شدی همه دنیام
2731
برای من که نازایی داشتم معجزه هست ولی واقعا میترسم نتونم من بارداری و زایمان سختی داشتم الانم بچم کو ...

منم بارداری وزایمان خیلی سختی داشتم. اما فکر میکنم این بار تجربه بیشتری دارم و بهتر میتونم شرایط رو قبول کنم

Shake it! shake it!
منم بارداری وزایمان خیلی سختی داشتم. اما فکر میکنم این بار تجربه بیشتری دارم و بهتر میتونم شرایط رو ...

وای از تهوع بارداری وحشت دارم دعا کن برام

پسرم اومدی شدی همه دنیام
شک نکن مثبته.. عزیزم اگه بهر حال قصدتون دو تا بچه بوده اتفاقا خیلی خوشحال باش.. به خودت انرژی مثبت ب ...

قصدم بود ولی نه به این زودی دیگه توکل به خدا

پسرم اومدی شدی همه دنیام

دوست منم سر بچه ی اولش مشکل داشت پسرش که هشت ماهه شد بازم باردار شد.الان پسر دومش یک  سالو نیمشه.دوتاشون باهم همبازی هستن.

با وجودیکه براش سخت بود اما همش میگفت الهی شکر.عزیزم خواهشا ناشکری نکنی.هدیه ی خداست انشاالله تا به دنیا بیاد پسرت تقریبا سه سالش شده سخت نیست 

..

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
دوست منم سر بچه ی اولش مشکل داشت پسرش که هشت ماهه شد بازم باردار شد.الان پسر دومش یک  سالو نیمش ...

ناشکری کفره صدر بار خدا رو شاکرم ولی ترس دارم دعا کن برام

پسرم اومدی شدی همه دنیام