2733
2739
عنوان

دلم یه دورهمی به سبک قدیم میخواد!

189 بازدید | 17 پست

بشینم کنار سفره ی سفید، شلوغ، وسط یه عالمه دختر خاله و پسرخاله و عمه و دایی و عمو، اون از اونور بگه سماق رو بده، اینور یکی دوغ بریزه، صدای قاشق چنگالی که میخوره به بشقابای ملامین، کره هایی که آب میشه روی چلوی خوش عطر، پیاز توی پیش دستی، منم برم بشینم پیش عزیز جون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

از اونا که همه با هم میریختن تو اشپزخونه ظرفا رو میشستن

خانما اخر شب انقدر تو رخت‌خواب حرف میزدن که اذان صبح میگفت

وای منم دلم خواست 

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2740

اره عزیزم واقعا کاش میشد برگردیم اون دوران الان همش شده تجملات و به قول دوستمون پز دادنای الکی ،،،اون موقع صمیمیت بود ولی الان انگار همه دشمنن

از پذیرش درخواست معذورم،لطفا درخواست ندید                               

انقد تعداد بچه‌ها زیاد بود که به راحتی گروه بندی میشدن

یه گروه پنج شش نفره از دخترای دبیرستانی و دانشجو

یه گروه دختر بچه‌ها

دوتا گروه پسرونه هم با همین سن و‌سال

بچه‌ شیرخوارها هم که همیشه رو پای ماماناشون بودن

الان انقدر جمعیتا تو مهمونیا کم شده سر جمع سه تا بچه تو جمع نیست😃

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
انقد تعداد بچه‌ها زیاد بود که به راحتی گروه بندی میشدن یه گروه پنج شش نفره از دخترای دبیر ...

دقیقا😍یاد بچگیام افتادم 

با بچه خاله هام همگی یه جا جمع بودیم 

مامانم اینا یه جا دیگ

2706