2733
2734

بایه اقا پسری در ارتباط بودم که فامیل بودیم به یه سری دلایل خودم ازش جدا شدم دلیلشم مخالفت خانواده ب این ازدواج بود تو این مدتی که کات کردیم هری مدت میمد بهم میگفت تو بافلان پسر چت کردی یا برو تلگرام ب چتت برس تلگرام همش انلاینی تو رابطه هم چندبار اینکارو تکرار کرده بود حرصی شده بودم هرچی بهش میگفتم من بلکسی حرف نمیزنم چرا تهمت میزنی تو دلم بود تللافی کنم کارشو دوشب پیش تو خیابون بودم ی پسر پیله کرد براامر خیر شمارتو بده منم بهش دادم شب بهش پیام دادم گفتم اینقد با اعصاب من بازی کردی تهمتا زدی بیا شماره دادم بخام میتونم ولی هیچ وقت نخاستم اینجور باشم اولش عصبی شد بعد گفت میدونم ذاتت تو این نیس بار اخرت باشه اینکار میکنی بعدم شماره پسره گرفت بهش گفت دیگه ب فلان شماره زنگ نزن من میخاستم تلافی کنم بهش بفهمونم اگه بخام میتونم ولی ذات من این نیس ولی الان از کارم پشیمونم میگم چرا خودمو خراب کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعاً فکر هم می‌کنی برای کارات؟! عزیزم ب دلایلی کات کردی بعد تو همون کات داری خودت رو برای اثبات می‌کنی ؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
واقعاً فکر هم می‌کنی برای کارات؟! عزیزم ب دلایلی کات کردی بعد تو همون کات داری خودت رو برای اثبات می ...

اخه ول نمیکرد کات کرده بودیم ولی هر ی مدت پیام میداد انلاینی تو تلکرام با فلانی چت میکنی لجمو در میورد 

2740
اخه ول نمیکرد کات کرده بودیم ولی هر ی مدت پیام میداد انلاینی تو تلکرام با فلانی چت میکنی لجمو در میو ...

بگه،بعد برای اینکه اینا رو گفته رفتی ثابت کنی؟! 

یک کلام میگفتی باشه تمام

یا بلاک

مهمه برات مگه ؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
بگه،بعد برای اینکه اینا رو گفته رفتی ثابت کنی؟!  یک کلام میگفتی باشه تمام یا بلاک مهمه برات ...

اره کارم اشتباه بود میترسم حالا فکر کنه ک من واقعا همچین ادمیم چون فامیلم هستیم  ته حرفاش بهم گفت کار اشتباهتو تقصیر من ننداز تو خودت میخاستی شماره بدی  ولی بار اخرت باشه از اینکارا میکنی نمیدونم والا  نمیخام ذهنیتش این باشه

اره کارم اشتباه بود میترسم حالا فکر کنه ک من واقعا همچین ادمیم چون فامیلم هستیم  ته حرفاش بهم گ ...

نه عزیزم بدتر اینه فکر می‌کنه میخاییش و منتظر میمونه بعدا ازذواج کنی و نامزد شر میشه 

2706