2733
2734
عنوان

شبا ارایشم نمیشورم میخوابم والا شوهرم مبگفت شبا چرا ارایش میشوری ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبی که رابطه نداری چه کا  ار میکنی اونوقت چطور میشورب وقتی شوهرت گرفت خوابید

اگه خیلی زودتر بخوابه من سر جام نباشم میرم میشورم میام میخوابم اما الان که تو رختخوابم لامپا خانوش ...ادم نمیتونه پاشه بره بشوره ارایش پاک کن ها هم صورتم خشک میکنن ،یسریشونم باید حتما با اب بشوری ،

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2742
من رابطه نصف شبو درک نمیکنم. مگه مجبوریه شب باشه؟

برای بچه دار ها بله

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
مگه چند بار. در هفته دارین؟؟؟بع رابطه برو مسواک بزن بشور مرطب کننده بزن خیلی طول بکشه نیم ساعت

مسواک میرم میزنم صورتم میمونه فقط یه روز درمیون حداقل 

خب اول از همه اینکه کرمپودر نزن نهایت یه کانسیلر برای روی جوش و زیر چشم و ...یه تینت بگیر به عنوان رژ و رژ گونه یه هط چشم هم بکش.مژه هم اکستنشن کن یا کلن ریمل نزن بجز بیرون.وقتی از بیرون میای حتما حتما ارایشتو بشور اگر انقدر خسته بودی جون نداشتی یه دستمال مرطوب بکش بعدشم تونر بزن

برای بچه دار ها بله

والا من بچه ندارم بعد قبلا راحت بودم روزم بود الانا فقط شبا شده خیلی بده خوابمونم میمونه دیر وقت اینجوری

2738
خب اول از همه اینکه کرمپودر نزن نهایت یه کانسیلر برای روی جوش و زیر چشم و ...یه تینت بگیر به عنوان ر ...

دستمال مرطوب خیلی راحته لعنتی ولی خشک مسکنه صورتم بعصیا هام میترسم مناسب پوست خشک بگیرم جوش بزنم‌.. بعد بعد دیتمال مرطوبم باید اب زد صورت 

ببین من همون بچه دار رو منظورمه. مگه نباید رفت حموم؟ خب یعنی نصف شب میرن حموم؟

وقتی بچه ها کوچیکن بله وقتی بزرگ شدن مجبورن صبر کنن صبح که رفتن مدرسه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ميسلار واتر

و تونر و ابرسان

و پنبه بزار كنار تختت

صورتو پاك كن و بعد كرم بزن بخواب

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بعدش با میسلار واتر پاک کن خیلیاش نیاز شستن نداره و برای پوست مفیده 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2706