2733
2739
عنوان

دخترایی که تا حالا با هیچکس نبودین بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 3224 بازدید | 210 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به فرهنگ دو طرف داره  اما خودم به خاطر زخم هایی که خوردم ترجیح میدم توی دلم نمونه&nbs ...

بخدا اشتباه هس بیایی به پسریکه اول خود پسر پیشنهاد میده بهش بگی دوست دارم تو دوستی حالا دیگه تو فرض کن خودت بری بگی من میخوامت اون هم میگه نه

2742
من کل مجردیم با احدی نبودم  خدا همسری از جنس خودم سر راهم قرار داد عاشق هم شدیم‌ الان خوشبخت ...

اما خواهر من مثل تو بود شوهرش اصلا تو دوران مجردی پاک نبود خداشاهده اصلا پسر نبود اما خداروشکر زندگیشون خوبه داره میچرخه

اره نظر خودمم همینه ولی مامانم هی میگه دخترم قصد ازدواج نداره خواستگار هم بخواد بیاد نمیاد دیگه همه ...

خخخ

مامان منم همیشه میگفت تادرس دانشگاهش تمام نشه شوهرش نمیدم و... ولی مورد مناسب که پیش بیاد چرا آدم ردش کنه؟

خب شاید مامانتون خواستگارارونپسندیدن که رد کردن 

و طبیعیه بگن به خاطر درسش بوده.

اگر واقعا خواستگاره از هرلحاظ اوکی بود شاید مامانتون ردش نمیکردن

بازم اگر فکرمیکنید چیزی غیرازاینه دراین مورد باهاشون صحبت کنین

2740
من 29 سالمه تا بحال با هیچ کس نبودم  همه جا خجالت میکشم اینو بگم ... اینو عیب میدونم چون همه د ...

پاک بودن خجالت نداره عزیزم 

منم گاهی اوقات بهش فکر میکنم اما میگم خدا برات جبران میکنه دیگه

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
دختر پیشنهاد بده بعدا بد نمیشه؟

و اتفاقا یک پسر که خودش روانشناس بود بهم گفت 

گفت با توجه به شرایط تو، تو دلت نگه نداری بهتر هست 

اون يا تو فرهنگش هست می پذیره یا توی فرهنگش نیست ردت می کنه 

اما خودت رو برای هر شرایطی آماده کن 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
چون انتظار دارم دوست پسرم  مثل فرید کورهان خوشتیپ مثل دروک اتاکول زن زلیل مثل عمر غیرتی مثل ...

😂😂😂😂

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

من واقعا وقت آزاد زیاد دارم ولی بازم سرم با خودم شلوغه

به هیچ وجه نمیتونم تصور کنم کسی رو کنارم به عنوان پارتنر یا حالا شریک زندگی، اینقدر با خودم تنها بودم و تنها مشکلاتم رو حل کردم و با خودم حرف زدم که نمیتونم کس دیگه ای رو کنار خودم بپذیرم، چند باری هم تلاش کردم ولی خودم اذیت شدم بخاطر همین میدونم که فقط میتونم با خودم زندگی کنم :) 

و اتفاقا یک پسر که خودش روانشناس بود بهم گفت  گفت با توجه به شرایط تو، تو دلت نگه نداری بهت ...

بنظرم مثلا اگه رو یه نفر کراش میزنی یه کاری بکن به چشمش بیای اون بهت پیشنهاد بده

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
2706