2733
2734
عنوان

دخترایی که تا حالا با هیچکس نبودین بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 3248 بازدید | 210 پست
بخدا اشتباه هس بیایی به پسریکه اول خود پسر پیشنهاد میده بهش بگی دوست دارم تو دوستی حالا دیگه تو فرض ...

تو فرهنگ اکثر جاهای ایران آره 

اما کشورهایی داریم که دختر خواستگاری می کنه از پسر 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
پیش ما عقد نمیکنن ما رسممون اینجوریه که بدون محرمیت نامزد میمونیم تا زمان عروسی ،عروسیمون دوروزه که ...

اهان گلم ما ترکیم چیزی به نامه نامزدی نداریم یا آشنایی قبل از ازدواج هس همون دوستی یا آشنایی از طریق خانواده هس یه مدت آشنا میشن بعد خواستگاری بعدش عقد هس یکی از این دوتا هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون  شایدم حس من اشتباهه

فدات عزیزم آره انشاالله یه ازدواج خوب که جبران همه چی بشه برات پیش بیاد❤️

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
من واقعا وقت آزاد زیاد دارم ولی بازم سرم با خودم شلوغه به هیچ وجه نمیتونم تصور کنم کسی رو کنارم به ...

همه ادما مشکلات دارن با فکر کردن به این چیزها حس زندگی مشترک رو از خودتون دریغ نکنین

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

من واقعا رابطه جدی و عاطفی با کسی نداشتم ، بیشتر در حد صحبت و آشنایی بوده 

ولی در کل ، آدم نرمال خیلی کم پیدا میشه ، منم تصمیم گرفتم دیگه به ازدواج و رابطه فکر نکنم تا به موقع اش

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
بنظرم مثلا اگه رو یه نفر کراش میزنی یه کاری بکن به چشمش بیای اون بهت پیشنهاد بده

پیشنهاد خوبی بود 

اما متاسفانه همچین استعدادی ندارم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2706