2737
2739

پسر قشنگم از دستم .قربون اون تکونات بشم مامانی.قربون اون حرکاتت یه جای شکمم جم میشدی بشم مامانی

من هیچ صورت ماهتو ندیدم شبیه کی بودی عزیزدلم😭

رفتی اون دنیا برا منم جا نگهدار

مامان جونی ببخشید مامان خوبی برات نبودم💔😭😭😭

نتونسم ازت مراقبت کنم استراحت مطلق هم کم بود برات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

متاسفم عزیزم چند وقتت بود؟ انشالله به زودی دامنت به یه فرزند سالم و صالح سبز بشه گلم🙏❤️

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2738

خدابهت صبر بده

پسر قشنگت روح بزرگی داشته تا همینجا زندگی رو لمس کرد و برگشت بهشت، مژمعن باش یه روزی میبینیش عزیزم 

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
حس میکنم یه گوشه دلم جمع شده ولی میبینم نییست خدتیا چرا دادی پس گرفتیش💔😭

عزیزم خدا به من یه پسر خیلی خوشگل داد 

ولی بعد ۵ سال پسش گرفت ۷ ماه هس که پسر ۵ سالمو ندارم از بغلم از پیشم پر زد و رفت

آتیش گرفتم سوختم درد کشیدم و هنوزم درد میکشم و افسردم

خدایا خودت کمکمون کن

خدابهت صبر بده پسر قشنگت روح بزرگی داشته تا همینجا زندگی رو لمس کرد و برگشت بهشت، مژمعن باش یه روزی ...

ینی واقعا ما مادرایی که بچمونو از دست دادیم میبینیم اونا مارو میشناسن

نکنه پسر ۵ ساله من ازم ناراحت باشه و قهر باشه با من نبینمش😭😭

2706