2733
2739

مثلا با يكي ١٥ ١٦ سال اختلاف سني دارن طرف همه چيش عاليه سنش فقط زياده بخاطر سن رد ميكنن طرف هم سن خود ادم باشه بي پول باشه اختلاف و تنش كمتره ؟ يا طرف اهل خيانت باشه و معتاد باشه ولي همسن خودت باشه اختلاف كمتره ؟؟؟ 

من كه جديداً خيلي اختلاف سني تا ١٥ ١٦ سال ميبينم نميگم خوبه ولي وقتي همه شرايط يكي خوب باشه عالي باشه ديگه سن كه مهم نيست🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️انقدر هم سن و سال هم ديدم طلاق ميگيرن كه مهم درك كردن و دوست داشتنه بنظرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم حرفیه ، ولی خدایی اختلاف سنی زیاد هم ، در اکثر موارد اون اولا مشکل ساز نباشه بعدها خیلی مشکل سازه 

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
2731

سن عدم اعتیاد پول تیپ قد قیافه و.... هرکدوم ی معیار جدان

مثلا من بگم با کسیکه ۱۵ سال ازم بزرگتره ازدواج نمیکنم شما ک نمیشه بگی خب میخوای با یه معتاد ازدواج کنی؟

قطعا اعتیاد هم خط قرمزه!

و اختلاف سن خیلی دردسر ساز میشه بعضی وقتا

(خودم باهمسرم اختلاف سنیمون ۱۲ ساله)

میدونی مثل یک الاکلنگ یا ترازویه یک قسمتش عیب داشته باشه از تعادل خارج میشه اگر سن طرف زیاد باشه یک مشکل داره بقول شما اگر سن طرف کنم باشه ولی مشکلات دیگه شاید داشته باشه باید سنجیده عمل بشه 

کارآگاه سایت 😎
2740

به نظر من مهمه مثلا دختر ۱۸ سالشه طرف ۱۵ سال بزرگ تر میشه ۳۳ ! دختر الان اوج جوونی و هیجانشه پسر نه همه ی عشق و حالش رو کرده حالا یادش افتاده زن بگیره اونم بچه

همه چی که پول و خونه نیست

غریبه آشنا

من دیدم افرادی که با اختلاف سنی زیاد ازدواج کردن الان پشیمونن

دختره تو اوج جوونیشه دوست داره مثل هم سنو سالاش بگرده بپوشه رفتار کنه،پسره دیگه یه مرد پخته شده که حوصله این چیزارو نداره،نمیتونن همو درک کنن،البته همه مثل هم نیستن،خانومایی هستن با سن کم خیلی پخته هستن و مردایی هم هستن که با سن زیاد خیلی بچگونه رفتار میکنن

سن عدم اعتیاد پول تیپ قد قیافه و.... هرکدوم ی معیار جدان مثلا من بگم با کسیکه ۱۵ سال ازم بزرگتره از ...

من دايي و زندايي خودم ١٥ سال اختلاف سني دارن و واقعا خوبن بچه هم دارن

منظورم اينه وقتي طرف همه چيش خوبه فقط سنش زياده ميشه سن زياد و فاكتور گرفت

یعنی یا باید با پیرمرد زندگی کنیم یا با معتاد و فقیر؟! حد وسط وجود نداره؟

منظورم و متوجه نشدي

منظورم اينه اگه طرف همه چيش اوكيه فقط سنش زياده ميشه از سن فاكتور گرفت چون هيچوقت همه چي رو يكي نداره

منظورم و متوجه نشدي منظورم اينه اگه طرف همه چيش اوكيه فقط سنش زياده ميشه از سن فاكتور گرفت چون هيچو ...

دقیقا منظورت رو متوجه شدم و میگم اختلاف سنی باید جز ملاکهای اصلی انتخاب همسر باشه.نمیگم هر کس با ۱۵ سال بزرگتر از خودش ازدواج کرد بدبخت میشه ولی انتخاب شریک زندگی با اختلاف سن در این حد ریسک خییییلی بزرگیه.

2706