2737
2734
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 156740 بازدید | 1099 پست
باریکلا پس پشت گوش ننداز تا این جریان تازست پیگیری کن 

از این   جریانا  توی   کلاسشون  زیاده.من  یه قطره  از یه چشمه رو گفتم😢میترسم   بیشتر  بگم    معلمشون اینجا  پیدام کنه😂😂😂

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم قسم خوردم تا تهش رو میرم کاری به سرش میدم حتی ده کیلومتری شهر ما هم پیداش نشه اصلا اسم شهر ما ب ...

سفت و سخت برو و شکایت کن، مگه بچه تو گوشت قربونی هست که این کار باهاش کرده! 

حتما بگو دوربین کلاس و مدرسه رو باید چک کنند !

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2742
به امید خدا فردا میرم ببینم چی میشه

اسی منتظر تاپبک نتیجه هستبم

حتما منو تگ کن

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
موافقم...عمرا این استرس براحتی   یادش  بره...  دختر  خودم   ۱۰سالست و   ...

الهی عزیزم

پسر من ششمه قبل عید ی اتفاقی افتاد که پسرمم مقصر نبود و بیجهت تنبیه شده بود توسط ی معلمی که روز اولش بود اومده بود سرکلاس اومد تاشب لب ب چیزی نزد استرس شدید فرداش نمیرفت مدرسه تارفتم مدرسه با مدیرو خود اون معلم حسابی دعوا کردم معلم عوض کردن

گفتم قسم خوردم تا تهش رو میرم کاری به سرش میدم حتی ده کیلومتری شهر ما هم پیداش نشه اصلا اسم شهر ما ب ...

درود بهت

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
2740

مدیونی به بچت اگه نری بچه من تو مدرسه دوستاش اذیتش کرده بودن بعد اونم به معلم و مدیر گفته بود اونام گفته بودن اشکال نداره تو مجازی بهشون پیام دادم چرا نظم و برقرار نمیکنید بچه من برا درس میاد نه اینکه کتک بخوره وشما بع یه ورتونم نباشه 

ماشمالی ها دلمون اندازه یه دنیاست بیای شمال میفهمی ...  

جلو بچه جوری جلوه نده که وای چقدر زشت شد وای چقد ضایع شد 

فقط بگو کارش قانونی بود و اجازه نداشت اینکارو کنه باهات 

برای اینکه عادی بشه واسش یکی دوروز اینده بگید زمان قدیم مد بود همه بجه ها تنبیه میشدن مدرسه 

میخام اینو بگم تو ذهن بچه بزرگش نکن بذار کم کم فراموش بشه 

فردا  تگ   یا   لایکمون کن   که بیایم  خبر  خوش بخونیم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
مدارس غیر انتفاعی به دنبال جذب بیشتر هستن و هرگز این اتفاق نمیوفته  مدارس دولتی هم اکثرا دوربی ...

عزیزم مدارس غیر انتفاعی خوب و بد هم داریم مثلا بعضیاشون ازمون ورودی میگیرن دیدم خیلی خوبن ولی بعضیاشم دیدم اصلا خوب نیس تو همین تاپیک دونفر دارن میگن غیر انتفاعی بودن وشاکین به شخصه هم دیدم طرف پول بیشتری میده پروبال بدن به بچش من قضاوت نکردم چیزی که شاهدش بودم و پسرمو آوردم دولتی دارم میگم با احترام🌹🌹

شما چی فکر میکنی؟؟؟

کجا زندگی میکنین؟

خیلی اوضاع اونجا خرابه

تاپیکه منو ببین بچه منو کنار دیوار نگه داشته با ۲۰تا دانش آموز دیگه حراست وارزیابی عملکرد کشوندم مدرسه

صبح به صبح هم مدیر باتماس اداره وشکایت از مدرسه بیدار میشه

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
2706