2733
2739

بنام خدا عقابا کجان

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فامیلمون بود

کراش بود 

مخشو زدمممم

و الان که شوهرمه🤌🏻

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
2731
بنام خدا عقابا کجان

آی ام عقاب✋🦅😂

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
دوست پسر هیچ وقت نداشتم  با همسرم توی دانشگاه آشنا شدم

خب اگه باهمسرت دانشگااشنا شدی دوران اشنایی میشه دوستی😐

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
2740

ما با همسرممممممم تو عروسی دختر عموم که دختر خاله اونم میشد اشنا شدم البته ۱۲ سالم بود هی نگام میکرد منم فهمیده بودم اون موقعه ها هم عروسی تو خونه بود و کوچه و حیاط بود خانوما که رفیتیم خونه کفشمو قایم کرد کلییییییی اون روز با دوستان دنبال کفشای صورتیم گشتیم تهش فردین بازی در اورد خودش اورد داد بهم

خب اگه باهمسرت دانشگااشنا شدی دوران اشنایی میشه دوستی😐

دوران آشنایی در کار نبود

دوشنبه دید

چهارشنبه مادرش اومد خواستگاری و شماره مامانم رو گرفت 15 رو بعد عقد کردیم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
همینجا همینجا 😄

گمتون نکنم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سلام عزیز خیلی وقت بود ندیده بودمت ❤️🌸🌸

سلام مهربون 

بله کم میام سایت عزیزم