2733
2734
عنوان

حس تجاوز بهم دست داد

959 بازدید | 24 پست

تو اتاق کار کسی نبود پسره خواستم برم گفت وایسا بعد لیست رو اورد گفت نگاش کن ببینم درسته منم گفتم باشه

تو دل خودم گفتم یا خدا یوقت نیاد نزدیکم 

دیدم اومد چسبید کنارم از پشت

منم خیلی تعجب کردم گفتم این پشت من نباز نیس وایسه اونم واسه چند ثانیه نگاه کردن به لیست

زود نگالیست کردم کردم رفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😶

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2731

کاش همونجا یه چیزی بهش میگفتی ،یا یه نگاه معنی دار میکردی لیست رو محکم میکوبیدی رو میز و یه اشغال میگفتی میرفتی بیرون

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

وااااااای از این محیط کارهای آلوده 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738

اسی معلوم نمیشه شاید با همه اینجوریه محرم و نامحرم براش مهم نیست براش عادی شده وای ماهم یه فامیل داشتیم عین این یارو که می گی اصلا انگار نه انگار حالم ازش بهم می خورد آخر سر یه مسئله ای قطع رابطه کردیم 

کاش همونجا یه چیزی بهش میگفتی ،یا یه نگاه معنی دار میکردی لیست رو محکم میکوبیدی رو میز و یه اشغال می ...

کسی که باشه ازین جرعتا نمیکنه ممو تنها دید

فکر میکردم پسر این فازا نیس ولی همشون مخفیانه میلی اند

تو محل کار همیشه جدی رفتار کن و گارد داشته باش که کسی نتونه بیاد سمتت مثلا اون موقع بهش محکم میگفتی ...

نتونستم خودم تنها تو اتاق واسم مسخره میومد که بیاد از پشت پا به پام وایسه نگاه کردن

2706