2733
2739

متوجهش میشم انگار دارم ب پارانویا مبتلا میشم علائمو میدونم با این افرادم زندگی کردم .خانوادم نمیزارن برم دکتر دلیلی اصلی بیماریمم خودشونن با تنش و استرس هایی ک بم دادن .میگن هیچیت نیست داری تلقین میکنی .ولی من متوجه میشم ک یچیمه.کسی نمیبرم دکتر میگن دیوونت میکنن 16سالمه .نمیخوام زندگیم نابود شه نمیبرنم دکتر نمیزارن برم😢علائمم بزنید گوگل علائم پارانویا براتون میاد.خودمم تنها نمیتونم برم میگن دیوونه میشی نمیدونن نرم دیوونه میشم. من چون اطرافم از این بیماری ها داشتیم خودم علائمو میفهمم.میدونم داره چی سرم میاد

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

قران بخونید آروم تر میشید

وویس های خوب مثل وویس های دکتر شکوری گوش کنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط میدونم آینده و زندگیم نابود شد نیاز ب دلداری نیست خودم همچین درمورد این بیماری میدونم مطمئنم با ی دکتر صحبت کنم قطعا بستری میشم.علائمم بزن گوگل هرچی اومد منم دارم😅💔جوانیم تموم شد

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2742

اول ارامش خودتو حفظ کن ،ببین میتونی از دوستی چیزی پول قرض بگیری بری دکتر ، اگه نشد از مشاوره مدرسه کمک بگیری هم میتونی مشکلتو حل کنی

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
حتما برو و اگه نذاشتند زنگ بزن اورژانس اجتماعی بیان ببرن یا به یه بهانه ای از خونه برو بیرون سریع بر ...

نمیتونم.میخوام بزارم ب اوج برسه ک دیگه خودشونم.بدبخت میشن💔من ک زندگیم تموم شد

2738
علایم شما علا یم پنیک یا حمله عصبیه بخاطر استرس و اضطراب شدیده وپارانویا نیست با دارو کنترل میشه وسو ...

اره .وسواسو ک داشتم ترس از همین بیماری بود کمکم علائم همین بیماری داره توم روشن میشه.چ ربطی ب پانیک داشت؟

کلن پانیک رو برا ترس از این بیماری میشدم💔الان دیگه بش مبتلا شدم

علایم شما علا یم پنیک یا حمله عصبیه بخاطر استرس و اضطراب شدیده وپارانویا نیست با دارو کنترل میشه وسو ...

بنظرت ادم سالم فک میکنه ک میخوان بکشنش؟

فکر میکنی کی میخواد تورو بکشه؟به همه شک داری؟

قبلا ترسشو داشتم ک نکنه پارانویا بگیرم رفتم علائمو خوندم علائم همش تو مغزم تکرار میشدن ک اذیتم کنن و بگن پارانویا داری انقد تکرارش میکردن ک دوس داشتم خودزنی کنم.انقد کمیترسیدم حتی حرف های عادی ک میشنوم توهم باشن .بعد از خانواده میپرسیدم ک اونام میشونون تا خیالم راحت شه .بعد عمدی مثل افراد پارانویایی فکر میومد تو سرم بعدش استرس میگرفتم ک خدایا چرا همچین فکری کردم نکنه من پارانویا دارم بعد هم پانیک میشدم شبا احساس ترس ناگهانی بی دلیل حالت تهوع و درد قفسه سینه میگرفتم.الان فکرام دارن خیلی قوی میشن دارم کمکم باور میکنم ک بیمارم همیشه استرس دارم ک زندگیم تموم شد با این بیماری .میدونم فکرام دروغن ولی بازم میدونم ادم عادی همچین فکری نمیکنه و بیمارم .شاید با گذشت زمان بیماریم پیشرفت کنه و دیگم فک نکنم افکارم دروغه