2733
2734
عنوان

پشیمونم زود ازدواج کردم

231 بازدید | 13 پست

21سالمه.مدرسه نمونه درس میخوندم.سال اول کنکور رشته مورد علاقم قبول نشدم.سال دوم شوهرم اومد خواستگاریم.شوهرم از نظر خانوادم عالی بود واز نظر خودم متوسط و حسم این بود که خواستگار بهترم میاد ولی خانوادم میگفتن عالیه فلانه و باهاش ازواج کردم.ولی هیچ وقت حالم خوب نیست چون اصلا شرایط ازدواج نداشتم نه روحی نه ذهنی.از اونایی بودم که تو جمع میگفتم تا دستم نره تو جیب خودم ازدواج نمیکنم.الان چی شدمممم.هنوزم پشت کنکورم  

نیمه پر لیوانو ببین 

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرت مشکلی نداره بخون کنکور قبول بشی

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏

منم شوهرم فوق العاده اس ولی پشیمونم کههه هفده سالگی ازدواج کردم الان ۲۲ سالمه هرچند شرایطم از مجردیم صدبرابر بهتره

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋

خب کاری نداره الان ادامه بده و بهتری رشته کارو پیدا کن و دستت توجیب خودت باشه خیلی از متاهلا این کارومیکنن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
منم شوهرم فوق العاده اس ولی پشیمونم کههه هفده سالگی ازدواج کردم الان ۲۲ سالمه هرچند شرایطم از مجردیم ...

من مجردیمم حالم خیلی خوووب بود.مامان بابام عالین .دوس داشتم بیشتر باهاشون زندگی کنم

من مجردیمم حالم خیلی خوووب بود.مامان بابام عالین .دوس داشتم بیشتر باهاشون زندگی کنم

نه من وضعم افتضاح بود حتی سوپر مارکت نرفته بودم قبل ازدواج انقد محدود بودم 

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋

حالا من پشیمونم ک دیر ازدواج کردم خیلی عقب موندم همیشه دوست داشتم زودازدواج کنم فاصله سنیم بابچم کم باشه اماللان بعد۹سال زندگی تو ۳۲سالگی تازه ی ماهه حاملم اونم باهزاربدبختی و ای وی اف

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
جایگاه اجتماعیش فوق العادس.وضع مالی متوسط.دکترا داره.جایگاه اجتماعی خانوادشم عالیه.خوشتیپم هست.ولی م ...

بهونه نگیر دیگه

زندگیتو بکن 

تو مجردی خبری نیست

ادامه تحصیل هم میتونی بدی

اتفاقا با ارامش بیستر 

جایگاه اجتماعیش فوق العادس.وضع مالی متوسط.دکترا داره.جایگاه اجتماعی خانوادشم عالیه.خوشتیپم هست.ولی م ...

خب این شرایطی که داره ما مجردا ارزومونه حالا این که میگی حالت خوب نیست نمیدونم دلیلش چیهه من میگم خداروشکر کن زود ازدواج کردی وگرنه الان باید میومدی اینجا تاپیک میزدی چه ختمی واسه ازدواج‌خوبه😂😂😂💔💔💔