2733
2734
من اونه زنه رو زجر دادم ابروشو همجااااا برد شوهرم درسته ابروی خودشم رف ولی تو کوچه بین فامیلاش همجا ...

شوهراون زن هنوزم اون زن هرزه عوضی حرومزادشوداره یاطلاق داد....؟چقدغمگین شدم باپستات عزیزم

خداروزای خیلی قشنگی روبرات بسازه💋🩷🤲

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم وقتی نفرین میکنم حس پیرزنارو دارم کاری جز این از دستم بر نمیاد یکمی سبک میشم و امیدوارم میشم خد ...

دنیا دوروزه بیخیال بخند و فراموش کن سخته ولی گاهی نقاب خنده بزن رو صورتت بذا دنیا ماتت بمونه

شوهراون زن هنوزم اون زن هرزه عوضی حرومزادشوداره یاطلاق داد....؟چقدغمگین شدم باپستات عزیزم خداروزای ...

ن طلاقش نداد اون بچه کوچولو داش ولی حسم میگف شوهره عاشق زنشه خیلی خورد شد مرده

2731
میدونی همش میگم مزشو چشیده دیگه یاد وقتی میقتم زنه چیز یادش میداد یا این یاد زنه میداد بیاد بهم بگه ...

خدا لعنتش کنه شیطان واقعی هست . 

همین که فوشش داده خودش خیلیه 

دوست من گفت هی به شوهرم میگفتم زنگ بزن به زنه  فوشش بده بگو بره گم شه هی میگفته نه زنگ نمیزنم .. الان نصف شبه و..... رمز گذاشته بودن  بین خودشون که دختره بفهمه شوهر دوستم  خونه هست یانه ... دختره جواب دوستمو نمی‌داده دوستم که زنگ میزده به گوشی دختره  ...

دیگه اینقدر دعوا و درگیری بالا گرفته پسره از ترس آبرو جلو همسایه ها زنگ زده بوده به دختره... دختره برداشته به دوستم گفته جند...... میگه گفتم من افتادم دنبال شوهر مردم که این فوشو بهم میده ؟؟؟ برای چی به من داره فوش میده تو جوابشو نمیدی ؟؟؟

میگه شوهرم فقط بهش گفت لطفا برو زندگیم ازهم داره میپوشه.. نه فوشی نه هیچی با احترام و انگار مجبوره 

خیلی به دلش بود که حتی دعوا و فوش نداده بوده شوهرش دختره رو و بگه برو گم شو اینقدر زنگ نزن و پیام نده 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
ن طلاقش نداد اون بچه کوچولو داش ولی حسم میگف شوهره عاشق زنشه خیلی خورد شد مرده

همون بهتر طلاق نداده وگرنه قشنگ می‌چسبند به شوهرت 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
نگن ک..سخل شده    

جدی میگم بیخیال شو بذا خدا خودش همچیو درس کنه همش بیادت بیار این دنیا فانیه بخاطر هیچ عوضی خودمو افسرده نمیکنم با اینکه عین زهر تلخه ولی میگذره

2740
ن نخوندی بالا؟بخاطر پسرم چون شدید وابسته پدرشه موندم  منم وابسته پسرمم  دادخواست دادم شو ...

بگوقمه بخوروسط پاهاتون لعنتی های حرومی ک بخاطرهمون لامصبای وسط پاتون حاضرین هرگندی بزنین

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
جدی میگم بیخیال شو بذا خدا خودش همچیو درس کنه همش بیادت بیار این دنیا فانیه بخاطر هیچ عوضی خودمو افس ...

روزایی که سعی میکنم فکر نکنم حالم خوبه تا یادم میاد غم عالم میاد تو دلم

خیلی دلم میخاد چند سال بشه تا دردش کمرنگ تر بشه

واقعا همینی که می گی هست

.
خدا لعنتش کنه شیطان واقعی هست .  همین که فوشش داده خودش خیلیه  دوست من گفت هی به ش ...

شوهر منم قبلش همینطکری بود منم گفتم زنگ بزن فشش بده هنوز کامل کامل نمیدونستم چحبره 

برداش زنگ زد گع نمیخوام فشت بدما ولم کن زنم میداره میره من دست از سرت برنمیدارما اونم همش با بغص میگف چشم چشم عزیزم 

دگ بعدش ک کامل فهمیدم دادخواست طلاق دادم اونموقع دید من جدیم رف ابروی خودشم برد ابروی اونم برد چ فحشایی ک بهش نداد ب همه گف این خرروز میومد تو خونم لخت میشد برام تو کوچه عکساشم اونجا ب همه نشون داد ب همه گف چیکارس ینی من جای زنه بودم همونجا خودموآتیش میزدم از خجالت 

روزایی که سعی میکنم فکر نکنم حالم خوبه تا یادم میاد غم عالم میاد تو دلم خیلی دلم میخاد چند سال بشه ...

با خودت فک کن خدا همه چیو دیده پس بسپر دست خودش و برای اخرین بار تلاش کن 

2706