2733
2734
عزیزم فکر میکنی الان حتی منی که چقدددد به خودم اعتماد دارم چقد عزت نفسم برام مهمه که به خاطر شخصیت ...

هزار تا راه هست که آدم سیریشو از خودت دور کنی.بالاخره اونم خسته میشه و میره

میگفت به شوهرت میگم اونم دیگه زنگ نمیزد

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
منم میگم درسته اون زن خراب بوده .مگه خدا همه مردا رو اینطوری آفریده که فوری قبول کنن.آخه این خانم می ...

من همچین حرفی نزدم گفتم نشون هرمردی دادم این حرفو زد حتی برادر خودم ک هنوزم مصره من جدا بشم و همجوره پشتمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما همه چیو از چشم اون زن میبینی.ولی مردا مگه قدرت انتخاب ندارن.هر زنی لخت بشه و بگه عاشقتم باید طرف ...

ببخشید ریپ زدم.من بشخصه دیدم زنی روووووووو ک چطور خودش برای ی اقای کاملا باشخصیت و خانواده دوست و تحصیلات عالیه عرضه میکرد خدا تو دامن کسی نزاره هیچججج وقت.عزیزم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
بله موندم دارم زجرش میدم جهنم کردم زندگیو براش جیکش در نمیاد از طرف خانواده اش هم ترد شده خودم اینکا ...

دمتگررررررم

خدا ایشالا از یه طریق دیگ برات جبران کنه حقت این نبود🫶🏻

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
2731
هزار تا راه هست که آدم سیریشو از خودت دور کنی.بالاخره اونم خسته میشه و میره میگفت به شوهرت میگم اون ...

جاتم شوهرم رف جلو درشون جلو شوهرش گف زنت عکس لحت میفرسته میاد خونم فقط رفته بود زنه رو بکشه ابروشو جلوووو همه همسایه و فامیل برد بع  زنه اونجا داد میزد محمد من از دختری عاشقتم 

چی بگم درسته ذات نجس همینه نباید پا میداد

من همچین حرفی نزدم گفتم نشون هرمردی دادم این حرفو زد حتی برادر خودم ک هنوزم مصره من جدا بشم و همجوره ...

من چقدر ب پهنای صورت اشک ریختم.چقدر شما خانمی عزیزم.ی سوال هیچ وقت ازت درخواست نامعقول نداشت یا ازت ایراد جنسی بگیره و از هیکل و اندامت گله کنه؟؟

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
شما همه چیو از چشم اون زن میبینی.ولی مردا مگه قدرت انتخاب ندارن.هر زنی لخت بشه و بگه عاشقتم باید طرف ...

من غلط بکنم از چشم زنه ببینم شوهر من نجسه ک پا داده ولی اون زنه نجس تره ک متاهل بود و فکر منه بدبختو نکرد هیچوقت 

بچه ها بنظرتون چرا یه نفر  برا گوشیش ضبط مکالمات نصب میکنه؟دلیلش چی میتونه باشه؟حماقت و سادگی یا چی؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
جاتم شوهرم رف جلو درشون جلو شوهرش گف زنت عکس لحت میفرسته میاد خونم فقط رفته بود زنه رو بکشه ابروشو ج ...

ببخشید اگه ناراحتت کردم.من از شوهرت حرصم گرفت.

انشالله که بعد از این زندگیت بدون مشکل باشه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
من چقدر ب پهنای صورت اشک ریختم.چقدر شما خانمی عزیزم.ی سوال هیچ وقت ازت درخواست نامعقول نداشت یا ازت ...

ن هیچوقت فقط ازم سرد شده بود اخرا دگ سمتم نمیاومد یبار ب روش اوردم گف همش فکر اونکارایی💔

خیلی سخته ینی بگم هرروز داغش تازه تر میشه شوهر من ظاهرش خوبه زنا نمیدونم چشون شده میان میچسبن ب التم ...

متاسفانه ظاهر خوبم خودش یه دردسر هستش و همینطور پول از همه مهم‌تر واسه زنای هرزه