2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@niniyar_5   فا ل

عزیزم من پدرمادرم مرده تنها و افسردم اینجا برای سرگرمی عکس فنجانم میذارم . دلم شکست واقعا ازت

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
2731
عزیزم من پدرمادرم مرده تنها و افسردم اینجا برای سرگرمی عکس فنجانم میذارم . دلم شکست واقعا ازت

نه اینجور چیزا مشکلی نداره ولش کن

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭

چطور نی نی یار منو بخاطر این تعلیق میکنه

بعدشم قوانینه شما برو لخت تو خیابون بگو واسه سرگرمیع با قانون نمیشه مخالفت کرد

عزیزم وایستا الان من بهت میگم 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
یه چیزی مثل گربه یا پلنگ کلی هم نوشته مثل پیمان ،عشق، دعا ، علی ، باعی یا یاغی 😂😂😂

افرین علی رو درست گفتی 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2740

علی نام بشدت بهت فکر می کنه تو رو یه دختر خیلی جذاااب میبینه خیلی دوست داره بهت نزدیک شه د

چطور نی نی یار منو بخاطر این تعلیق میکنه بعدشم قوانینه شما برو لخت تو خیابون بگو واسه سرگرمیع با قا ...

چون خواستی واست فا‌ل بگیرن تعلیق کرد؟😐

قبلا فقط اونایی که تبلیغ میکرد بیا پول بده فا‌ل بگیرم تعلیق میشدن🥴

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭

فنجونت روشنه خداروشکررر برات گشایش مالی هست چندتا پول پشت سرهم برات میرسه 

دونفر دوستت دارن اون یکی انگار حالت مرد مطلقه هست. چهارشونه اهل باشگاه ورزشی 

اگر درست میگم بگو