2737
2739
عنوان

گیج شدم نمیدونم چه رفتاری درسته؟

43 بازدید | 3 پست

منظورم در مقابل خونواده شوهر..

رفتیم شب نشینی خونه هامون نزدیکه یه توکه پا در حد نیم ساعت شوهرم میخواست وسیله شونو درست کنه گفت تو هم بیا..

‌پدرشوهرم یه بحثی پیش اومد شروع کرد به گفتن یه خاطره ای ومسخره کردن مادرشوهر خواهرم!

(همه اینجا همو میشناسیم و البته اون بنده خدا واقعا کم داره و الکی نبودن حرفهای پدرشوهرم)

یادم افتاد چندین و چندمین بارشونه..مسخره میکنن همه رو ..و نقطه ضعفهای فامیل منو به روم میارن..فامیل خودشون از همه بدترن ولی مهم نیست!

منم زیرلب جوری که مادرشوهرم بشنوه کفتم کسی که ادعاش میشه کربلاییه نباید غیبت کنه که!!!

دیگه سرسنگین بودیم و اومدیم 

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

شوهرم بعدش ناراحت شد گفت این چی بود گفتی

گفتم تو برو خودتو درست کن که یه وسیله سالم توی خونه نداریم میری خونه پدرت میشی تعمیرکار

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

عزیزم پدر شوهر منم خیلی لوسو بی معنیه ،خوشش میاد سر بهسر ادم بذاره و مسخره کنه ، منم خیلی باهاش هم کلام نمیشم  برای ارامش خودت  ، یا باید سر سنگین باشی خیلی باهاش حرف نزنی

یا بی خیال ، در دروازه را میشه بست ولیدهنه مردمو نه ،اگه شوهرت پشتته بگو از قول خودش بگه که در مورد اقوام شما حرف نزنند ، البته شاید اینطوری نقطه ضعف بدی دستشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پدر شوهر منم خیلی لوسو بی معنیه ،خوشش میاد سر بهسر ادم بذاره و مسخره کنه ، منم خیلی باهاش هم ک ...

اره پدرشوهرم کلا همیشه مشغول خاطره تعریف کردنه بیشترم طنزه..اما مادرشوهرم مارمولکه  وامشب هم از خنده ی اون ناراحت شدم..

کلا به نقطه ای رسیدم که کلمه ای حرف که بدونم مخصوصا کسی میزنه که تخریبم کنه رو تحمل نمیکنم و جواب میدم..اما نمیدونم این خوبه یا بد

چون از یه طرف خوشحالم بعدش حرص نمیخورم بگم چرا جواب ندادم از یه طرف هم میترسم آرامش زندگیم بهم بخوره 

2731