2752
2734
عنوان

چسبندگی رحم دارم میتونم بچه چهارم بیارم ؟🤔❌️🥰😁🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2604 بازدید | 134 پست
اره یه ۵ تا بچه دیگه بیار جاداری

😅

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
چسبندگی با سونو گرافی واژینال معلوم میشه عزیزم

با سونو مشخص نمیشه باید بره عکس رنگی لگیره

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه دیگه خیلی زیاده  یه دختر دلم میخواد فقط بیارم 🥰

واقغ بارداری سختت نیست؟ بقیه چیزاش به کنار

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
سلامت باشی . خیلی دوست دارم یه دختر دیگم داشته باشم اگه شوهرم راضی بشه

منم چسبندگی دارم دکتر گفت کارت سخت تر میشه،خواهر بزرگترم داشت تو شهرمون عمل نکردن مجبور شد بره تهران بیمارستان خاتم سزارین سد

فكر كنم براي حاشيه تاپيك زدي ناقلا😝😜

وگرنه خب معلومه ميدوني ك بايد بري دكتر

و اون بگه چ جوري بفهمي

تاپيك لازم نداشت..

آي شيطىون بلاا😅

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
آها ممنون

سونوگرافی داپلر ی همچین اسمی داره واژینال هم نیست . من سر بارداریم دکتر فرستاد قبلش بروو . باردار شدی هم باید بری . ولی در کل ۴ سزارین خطر جانی داره و عوارض جبران ناپذیر برای رحم . 

نه دیگه خیلی زیاده  یه دختر دلم میخواد فقط بیارم 🥰

چققققد بعضیا همش در حال قضاوتن

همش درحال دخالت!

بابا سرتونو از زندگی مردم در بیارین

به شما چه که طرف چندتا بچه میخاد بیاره که همه چیو به مسخره میگیرین!!!

حالا خوبه نونش و شما نمیدین و انقد حرص میزنین😑

آنکه دندان دهد‌‌‌..نان دهد

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊