2733
2734
عنوان

چسبندگی رحم دارم میتونم بچه چهارم بیارم ؟🤔❌️🥰😁🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2604 بازدید | 134 پست
ممنون عزیزم  دقیقا حرفای شوهرمو میگی  ولی نمیدونم چرا دلم میخواد یه دختر دیگم بیارم . کل ...

الهی امین 

بابد با بچه هایی که بدون مادر بزرگ شدن زندگی کنی تا بفهمی بی مادری تا کجاها بهشون اسیب زده 

شما هم در درجه اول فکر سلامتی خودت باش بعد هم 

هم مادرش باش هم خواهرش هم دوستش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😏بچه مدرسه ای بیکار....

بامن هستی ؟

شما مادر دوتا بچه هم هستی ؟

چرا اینقدر بی اعصابی گلم 

یکم مهربون تر .. یکم خوش اخلاق تر .. 

حیف شما مادر خوب نیست زود عصبی بشی و زود قضاوت کنی دیگرانو.. شما که شرایط منو نمیدونی . و دلیل علاقه به بچه آوردنمو که نمیدونی . چرا زودی شروع کردی به دعوا و توهین و.....  شاید هم شرایط مالی دارم و هم میتونم از پس بزرگ کردن چهار بچه بربیام .  که دوست دارم بیارم ... وگرنه با این شرایط گرونی. و بیکاری کشور که دیوانه نیستم هی بچه بیارم 

حیف دو روز دنیا خودمونو الکی مدیون دیگران کنیم 

2731
ای وای سقط شده ؟

ن زایمان کردم تو ۶ ماهگی :(

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
خدا حفظشون کنه  من دوتا بچه دارم یه دختر یه پسر ولی دیگه توان بکی دیگه رو نداشتم اما ناراحتم ک ...

ممنون سلامت باشی 

یه دختر یه پسر بهتره از مدل من . چون دوتا پسرا باهم بازی میکنن و سرگرم هستن . دخترمو راه نمیدن . مثلا اونا دارن دستگاه بازی میکنن اینم میره پیششون هی میگن دست نزن برو اونور . یا اونا باهم حرف میزنن اینم میره شرکت میکنه حرفای الکی هی میگه بچم 😄  بهش محل نمیدن . دلم میگیره اینارو میبینم 

اگه شانس بیاری اره شکم درد میمیری ولی (:

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
وای سر سومی خیلی درد بدی داشتم واقعا شکم درد بدی بود خدا برا هیچ کسی نیاره . کاش زایمان راحت بود😄

نی نی خیلی دوست داری ؟میخای ۴ تا بشن زوج 😂

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

استارتر تاپیک رو قفل کنید تا بین کاربران بحث نشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
2706