2737
2739
عنوان

کمک کمک ☠️☠️☠️👺👺👺👹👹

105 بازدید | 17 پست

اول شرایطمو بگم... من تنبلی تخمدان دارم همینطور با هورمونای نامرتبم رفتم لیزر انجام دادم که بدتر کار بود صورتم داغونتر شد و موهای درشت درومد تا زیر گلومم که مونداشت درومد هشت جلسه لیزر رفتم و ول کردم الان من موندم موهای درشت صورت  دوستان تا حالا اپیلاسیون انجام دادید که به مرور زمان موهای درشت کمتر ش به نظرتون اپلاسیپن برم. بند انداز برقی خودم دارم هیچ فرقی نمیکنه موهای صورتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه لاغرم

من وزنم خیلی بالا بود و موهام خیلی کلفت و ضخیم بود ولی از وقتی وزنم اومده پایین دیگه تااون اندازه نیست و ماه پیش هم یه جلسه لیزر رفتم 

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
2740
من پریودم نمیشم متاسفانه 

چایی خیلی بده من از چهارده پونزدع سالگی مشکل پریود داشتم و لاغرهم کردم هنوز مشکلات پریودم حل نشده

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
نه نمیشم یکساله تو اقدامم

من ارسال ۹۹تا پارسال اقدام بودم دیگه آخرای ۱۴۰۲گذاشتم کنار روانی شده بودم حس میکنم هیچوقت نمیشه 

من ارسال ۹۹تا پارسال اقدام بودم دیگه آخرای ۱۴۰۲گذاشتم کنار روانی شده بودم حس میکنم هیچوقت نمیشه  ...

توکل کن به خدا درسته سخته منم ناامید شدم گاهی وقتا گله و شکایت از خدا کردم انقدر همه دست و پا زدم فایده ای نداشت به نظرم باید بیخیال باشی همه چی بسپری دست تقدیر 🥲 

2706