2737
2739

سلام دوستان بعضیا داستانمو میدونن بعضیا هم خیر[خلاصش اینکه ت این عمر۲۳سال از ی آقا خوشم اومده بود اهل اینطور رابطه دوستی نبودم تابحال اونم دوسم داشت از این حرفا من یکسال نیم ازشون خوشم میومدش ولی ارتباط نداشتیم بعد عید شروع شد یکماه چت کردیم میگفتش همو ببینیم منم زمان میخواستم ،قبلا همدیگه رو دیدیما قبل از این داستانا ت ی محل هستیم ،خلاصه من ی ترسی داشتم بهش نمیدونم چطوری بیانش میشه کرد از اونورم من کلا اعتماد نمیکنم ب آدما بجز خانوادم ب رفیقام هم اعتماد ندارم در این حد سرسنگینم بیش از حد ی قانونی دارم برا خودم برای همین اعتماد نمیکردم بهش خلاصه فهمیدم ک آدم درستی نیس ذات ........منم پاکش کردم ی هفته فکر کنم میشه ]الان مشکل اینکه من با اینکه میدونم آدم درستی نیس ....اما هیچکس ب چشم نمیادش دو تا خواستگار جدی دارم اما ردشون کردم کلا الان ب ازدواج فکر نمیکنم اولویتم دانشگاهم هدفهامه دردم اینکه چرا کسی ب چشم نمیادش تعریف از خودم نباشه خیلی خوشگلم ازش خیلی سرترم بهتر از اون دنبالم هستن اما من فکرم ب یه عنتراقا ذات......بگید ک حسم عشق نیس بگید ک عاشقش نشدم بدبخت شدم یعنی .....!؟

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
عزیزم من پاشد ابرومو برد هنوز دوسس دارم این ک چیزی نیست خاصیت عشق همینه

یعنی حس من عشقه اما نیستااا

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اما هستااا

عشق اینطوری نیس ک ی حس پاکه عشق یعنی عاشق بُعد روح طرف باشی 

من فقط فکرم میره سمتش ک هی بخودم میگم طرف ذات....معلوم نیس با چن نفر الان خااااااک ت سرش کنم 

عشق اینطوری نیس ک ی حس پاکه عشق یعنی عاشق بُعد روح طرف باشی  من فقط فکرم میره سمتش ک هی بخو ...

واااییی من احمق بنظرم پاک ترین و بهترین پسرر دنیاس

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
واااییی من احمق بنظرم پاک ترین و بهترین پسرر دنیاس

طرف تو یا طرف من😐برا من متاسفانه هساد اصالت صفر.....

2738