2733
2734
عنوان

پاگشا عروس خانوما کمکم کنید

613 بازدید | 25 پست

برای پا گشای عروس و داماد جدید مامان دوستم که هم عروسش هم دخترش دوست صمیمیم هست میخوام پاگشا کنم . 

آش دوغ و و زرشکی پلو با مرغ میخوام بدم با مخلفات مثل سالاد و ژله و ماست خیار و ترشی و اینا کافیه بنظرتون یا چیزای دیگه ام باید بزارم برای سفره ام 

برای کادوم ۴۰۰ تومن بدم کافیه یا بیشتر بدم؟ 

قَوی شُدَن قَشَنگِه ؛ وَقتی "ت‌ُ" بِشی نُقطِه قُوَت مَن.⛓️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پا گشا رو ما سنگین میگیریم ولی کادو نمیدیم چند جور غذا میذاریم

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
2740

آش دوغ خوب نیست یا سوپ بده یا مثلا سالاد ماکارونی .  

کادو هم ۵۰۰ بده رندش کن  اگ نداری ۴۰۰ هم خوبه . زرشک پلوتم خوبه با مخلفاتش ک گفتی عالی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

اش دوغ اصلا مناسب نیست به جاش سوپ شیر بزار

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

اش که اصلا

سوپ هم هوا گرمه نزادی بهتره یه پیش غذا دیگه بزار یا دو نوع غذا

کشک بادمجون سالاد ماکارونی فینگر فودی چیزی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706