2752
2734
عنوان

واییی ابرو مو زدممم

276 بازدید | 25 پست

داشتم دور ابرومو با تیغ تمیز میکردم..این آبجی کوچیکه یهو محکم خورد بهم کل ابروی سمت راستمو زدم

البته اندازه ی نخ مونده ازش😭💔

توروخدا بگید چیکار کنممم

چقد طول میکشه دربیاد؟؟

چاره ای نداری جاشو هر روز مداد بکش تا پر بشع.

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زدی دیگه خواهر من دیگه ما چیکار میتونیم بکنیم ولی اگه وازلین بزنی زود تر در میاد روزی دوسه بار وازلین بمال زودتر موهاش دربیاد

از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست

رپغن سیاه دانه 

وازلین

شستوشوی ابرو ها در حمام با شامپو😊اینامنم نتیجه گرفتم البته در دراز مدت

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

فعلا مجبوری مداد بکشی

ولی خود مداد رو نکش که همیناهم بریزه

با مداد بکش روی شونه ابرو بعد با شونه یه سایه بزن برای ابروهات

میگن قرص ال دی بمالی هم خوبه

من امتحان نکردم

ولی نگران نباش ابرو زود در میاد

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
مداد بکش یا از این مداد های چند تیغه که چند حالت ۳ دندانه داره مثل میکرو عمل میکنه اونا عالیه جاشو پ ...

وای من از اونا دارم بده که

لامصب اگر اشتباه بکشی یا بد بکشی دیگه باید حسابی بسابی تا شاید پاک بشه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀