2733
2734
عنوان

چطور به مامانم بگم؟

117 بازدید | 8 پست

سلام

دوساله پشت کنکورم

امسالم خیلی بعیده قبول شم

دیگ نمیخوام بمونم پشت

چطور بهش بگم میخوام برم ازاد حسابداری

این رشته رو دوست دارم 

از پرستاری اینام خوشم نمیاد هم سر تمیزی حساسم هم از بیمارستان بدم میاد هم دوست ندارم شیفت شب وایسم

به نظرم این رشته ها رو بخونی باید با زندگی خداحافظی کنی

از طرفی خیلی میگفتم آزاد دوست ندارمو این همه درس نخوندم برم ازاد

همین طورم بود اما دیگه از لحاظ روانی توان پشت موندن ندارم

عزیزم پشت نمون برو عمرتو هدر نده

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
عزیزم پشت نمون برو عمرتو هدر نده

خودمم میدونم

تصمیمو تا 90 درصد قطعیه

نمیدونم چطوری بگم

پولشم زیاد سنگین نیست ترمی بین 2 تا 4 تومنه

اما سختمه با اون همه ادعا بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم میدونم تصمیمو تا 90 درصد قطعیه نمیدونم چطوری بگم پولشم زیاد سنگین نیست ترمی بین 2 تا 4 تومن ...

به نظرم تا نتایج میاد صبر کن

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731
ینی امیدوار نگهشون دارم؟ هر چند کور که نیستن از وضع خوندنم میدونن که امسالم هیچه

شاید خداکرد که امسال ربته خوبی اوردی ملی قبول شدی

هنوز ۶۰ روز مونده تقریبا میتونی رتبتو جابه جا کنی البته اگه واقعا بخوای

شاید خداکرد که امسال ربته خوبی اوردی ملی قبول شدی هنوز ۶۰ روز مونده تقریبا میتونی رتبتو جابه جا کنی ...

ببین من سه ساله درست درس نخوندم

اره میشه تو 60 روز اما برای کسی که پایش خوب باشه من پایم خیلی ضعیفه

دوازدهمو کلا میشه گفت حتی نمیدونم درساش راجع به چیه

ضمنا نمیتونم 17 ساعت یه دفعه درس بخونم

ببین من سه ساله درست درس نخوندم اره میشه تو 60 روز اما برای کسی که پایش خوب باشه من پایم خیلی ضعیفه ...

اها من فکر میکردم که خوندید اطلاعی نداشتم که اصلا چیزی نخوندین واسه ترمیم و نهایی بخونید تا بتونید معدل خوبی کسب کنید

2740
اها من فکر میکردم که خوندید اطلاعی نداشتم که اصلا چیزی نخوندین واسه ترمیم و نهایی بخونید تا بتونید م ...

میخوام تو این مدت بخونم پایم خوب بشه خصوصا ریاضی

هم عادت کنم

الان مشکلم اینه که چطوری مطرح کنم قضیه رو