2737
2739

اولا بگم هرکسی تاپیک دوس نداره شرکت نکنه و بحث و دعوا تو تاپیک راه نندازید    برا من زیبایی خیلی مهمه  خیلی خیلی با احترام🌹

دوما حوصلم سر رفته و جواب سوالتون بدم به زیبایی و تاپبک زیبایی و دیدن تفاوت سلیقه ها علاقه دارم🌹

سوما میدونم زیبایی باطن مهمه ولی اینجا بحث ظاهره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره   فقط عکسایی که با فیل.تر گرفته شده😂   دهن آدم باز میمونه انقد طرف رو بی نقص میکنه

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
2742

والا تعریف از خود نباشه همه میگن خیلی خشگلم🙈🙈🙈🙈🙈

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

اره زنداداشم

زیبایی خدادادی بدون عمل و ارایش... 

بینی قلمی و کوچیک.... انگار خدا بینیش رو عمل کرده

گونه های برجسته خدادادی. لبای قلوه ای‌ .چشای درشت. ابروهای کشیده. کللل اجزای صورتش و انگار خدا نقاشی کرده هرکی تو فامیل میبینه ماتش میشه. اندام ۲۰.اخلاقشم مثل ظاهرش قشنگه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2738
من به نظرم دماغ استخونی قوز دار، چهره کشیده و استخونی، باچشم و ابرو های مشکی و لبای باریک فوق العاده ...

منم لب باریک دوس دارم با بینی استخونی و کشیده

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

هانده ارچل

گاهی وقتا ادم تو خیابون بیرون ی سری ادمارو میبینه واقعا زیبان و جذبه دارن

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
2706