2752
2734

خونمون همیشه جنگ ودعواست 

آدمایی ک توی این خونن بشدت ساده هستن 

حالا خودم هم اخلاقم خوبه هم صدبرابر بیشتر بلوغ عقلی دارم هم چهرم خوشگله هم درسم خوبه هم دانشگاممم اصفهانه

اما چی؟

خونمون پراز تنشه

۲۰ سالمه. قصدمم ازدواجه امااا هنوووز آدم مناسبش پیدا نشده

چیکار کنم خسته شدم از دانشگاه میام خونه روانی میشم:)

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

تمرکزت رو بزار روی درست و اینکه مستقل بشی و بری سرکار 

اصلا تو این سن به ازدواج فکر نکن که تهش مکافاته بخدا 

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمرکزت رو بزار روی درست و اینکه مستقل بشی و بری سرکار  اصلا تو این سن به ازدواج فکر نکن که تهش ...

بابا الان معدل الف هستم تهش چی شد هیچی

حالا کوووتاچندسال دیگه که من لیسانس بگیرم

الان میخوام راحت شم

این حرفا خیلی کلین... نمیشه اینجوری

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2731

ازدواج مترادف با اومدن هزارتا مشکل جدید که اتفاقا نداشتن خانواده خوب باعث میشه این هزارتا مشکل بشه ده هزارتا مشکل !      کم کم میری سرکار کمتر خونه ای .... تحمل کن بیست سالگی ابدا وقت شوهر نیست

خود شیفته ای ها

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
بابا الان معدل الف هستم تهش چی شد هیچی حالا کوووتاچندسال دیگه که من لیسانس بگیرم الان میخوام راحت ...

یعنی فقط ازدواج رو چاره کارت میدونی؟!!

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
ازدواج مترادف با اومدن هزارتا مشکل جدید که اتفاقا نداشتن خانواده خوب باعث میشه این هزارتا مشکل بشه د ...

خب میری سر خونه زندگی خودت کسی کمتر کار بهت داره

بعدشم من خیلی چیزارو نگفتم نمیشه گفت اینجا

۲۰ سالگی که نه..یکی دوسال دوست باشیم بعد..

خود شیفته ای ها

دیگه وقتی خدا این همه ویژگیو بهم داده نمیتونم دریغ کنم ازش

خب میری سر خونه زندگی خودت کسی کمتر کار بهت داره بعدشم من خیلی چیزارو نگفتم نمیشه گفت اینجا ۲۰ سال ...

اگه بهم میگفتی هرشب چاقو زیر گلوم میذارن هم بهت میگفتم شوهر کردن هرگز راه حل نبوده و نیست .   بفکر کار مرتبط با رشته ات نباش . مهارت یاد بگیر . اگرم خواستی ازدواج کنی لطفا حتما برو مشاوره هایی که زیر وبم طرف رو برات درمیاره 

دیگه وقتی خدا این همه ویژگیو بهم داده نمیتونم دریغ کنم ازش

ووووو

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀