2733
2734
عنوان

خانومایی که قدتون زیر ۱۶۰ هست 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 93 پست

من ۱۸ سالمه قدم ۱۵۰عه

اتفاقا خیلی قدمو دوس دارم

البته نامزدم خیلی تاثیر داشت اعتماد ب نفسمو بالا برد

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قدم ۱۵۵ اصلا اعتماد به نفس ندارم شوهرم ۱۸۰

شوهرت چیزی نمیگه

من با شوهرم زیاد فاصله ندارم ولی همیشه مسخرم کرده خودشم زیاد بلند نیست در مقایسه با خانوادش که همشون بالای ۱۸۰هستن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2731

من ۱۷۸ هستم...تا حالا به خودم اجازه ندادم به کسی توهین کنم چه کوتاه چه بلد چه لاغر چه چاق....

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

من ۱۵۳ هستم ۱۷ سالمه

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

۱۵۸ ام خیلی هم راضی ام زن باید ریزه میزه باشه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
شوهرت چیزی نمیگه من با شوهرم زیاد فاصله ندارم ولی همیشه مسخرم کرده خودشم زیاد بلند نیست در مقایسه ب ...

نه اصلا خوب روز اول دیده و انتخاب کرده

من مادرشوهرم و خواهرشوهرا همه بالای ۱۷۰

واقعااصلاچیزمهمی نیس برام

اتفاقاازنظرمن قدخانوم نبایدزیادبلندباشه بدمیشه

کوتاهابغلی ترن😜

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
۱۵۸ ام خیلی هم راضی ام زن باید ریزه میزه باشه

ببخشید میتونم بپرسم رو چه حستبی میگین زن باید ریزه میزه باشه؟

اخه جالبه برام

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤