2733
2734
عنوان

خانومایی که قدتون زیر ۱۶۰ هست 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 93 پست
چجوری عزیزم؟

ببین من خودم دوسال پیش رفتم دکتر گفت صفحات رشدت بسته شده ولی از اون موقع تا الان ۲ سانت بلندتر شدم اون موقع ورزشم میکردم .اصلا به چشم نمیاد این مقدار و من میخوام بیشتر از اینا افزایش داشته باشم 

حالا دوباره ورزش میکنم میخوام اخرین شانسمو امتحان کنم 

ورزش با برطرف کردن ناهنجاریهای قامتی روی قد تاثیر داره 

میخوای توام انجام بده

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
ببخشید دیشب حالم خوب نبود و میگرنم بالا زده بود! تو هم گیر داده بودیااا 😂😂 نه بابا دخترای زیر صد ...

خواستم یه کم سر به سرت بذارم ببینم مخاطب خاصِ یکیشون خیلی خوبه همگی بگین ماشاله رو میفرستی سراغم پر پرم کنه یا نه😁😂

عاقبت به خیر باشی🌺

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستم یه کم سر به سرت بذارم ببینم مخاطب خاصِ یکیشون خیلی خوبه همگی بگین ماشاله رو میفرستی سراغم پر ...

متوجه شدم اما دیروز حالشو نداشتم!☺️ جرات داری امروز سر به سرم بذار 😁🤣.

البته من از قبل شما رو میشناسم و می‌دونم خانوم باادب و محترم و باجنبه‌ای هستین (حالا همگی بگین ماشاالله 😂😂) وگرنه من حتی جواب بعضیا رو نمیدم خدایی.

دمت گرم که باعث میشی روحیه آدم عوض شه نه اینکه با ضدحال حالگیری کنی!

فقط اسمت!!🤣🤣 یعنی مغزم رگ به رگ میشه تلفظش کنم!😂😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2731