2733
2734
عنوان

هر کی حاجت داره بیاد

1568 بازدید | 234 پست

تایپک و پربازدید کنین، ۱۲۴ نفر بشیم همین امشب نفری ۱۰۰۰ تا صلوات بفرستیم بشه ۱۲۴۰۰۰ صلوات. هدیه به امام زمان

کلا کمتر از یک ساعت طول میکشه، مشغول کار هم که باشین میتونی بفرستین. هرکی پایه س اعلام کنه، تهش بنویسه نفر چندمه تا به حد نصاب برسیم

یک حمد برای حاجتم میخونی؟🙏آرامِ جانم حُسِین♥️

هستم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیزم اگه به حد نصاب رسید منم هستم 

نفر۵

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

خانوما هی سر بیاین سر بزنین اگه به حد نصاب رسیدیم اعلام میکنم که شروع کنیم. من نمستونم همه رو لایک کنم یا جواب بدم سخته

یک حمد برای حاجتم میخونی؟🙏آرامِ جانم حُسِین♥️
خانوما هی سر بیاین سر بزنین اگه به حد نصاب رسیدیم اعلام میکنم که شروع کنیم. من نمستونم همه رو لایک ک ...

یعنی الان نفرستم هنوز

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

۱۰۰۰ تا من 

انشالله همتون حاجت روا شید لطفا برام دعا کنید گز گز دست و پام خوب شه🥲

و یه بخت خوب نصیبم شه خونه ی پدرم سختمه

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰

@اعتصامی    

@asal0001000    

@اللهم_عجل_لولیک_الفرج1