2733
2734
عنوان

هر کی حاجت داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 234 پست
نظرتون چیه تو ایتا گروه بزنیم اونجا تعداد مشخص بشه، تا فردا بفرستیم؟؟

ایتا ندارم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نظرتون چیه تو ایتا گروه بزنیم اونجا تعداد مشخص بشه، تا فردا بفرستیم؟؟

من ندارم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
پس نصب کن عزیزم

اخه بقیه شاید نداشته باشند چطوری میخوای به همه اطلاع بدید همینجا خوبه ها

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731

دوستان تو روبیکا گروه زدم، اینجا نمیشه لینک وارد کرد، تو قسمت سرچ اینستا اسم گروه رو سرچ کنین بالا میاد حتما

یک حمد برای حاجتم میخونی؟🙏آرامِ جانم حُسِین♥️
دوستان تو روبیکا گروه زدم، اینجا نمیشه لینک وارد کرد، تو قسمت سرچ اینستا اسم گروه رو سرچ کنین بالا م ...

من روبیکا ندارم ولی اینجا اعلام میکنم هزار صلوات من ازطرف لیا

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم