2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دارم وکالت میخونم ولی بازارش داره اشباع میشه و دانشگاهی که ازش فارغ التحصیل میشی خیلی مهمه برای مخاطب و همینطور پرونده های موفق اگه دانشگاه دولتی خوب بخونی تو تایم دانشجویی پرونده های خوب و بزرگ رو ازمایشی میگیری و خیلی بهت کمک میشه اگر نه به ازاد  اعتباری نیست واقعا 

2738
من دارم وکالت میخونم ولی بازارش داره اشباع میشه و دانشگاهی که ازش فارغ التحصیل میشی خیلی مهمه برای م ...

وا کی گفته مدرک این دوتا اصلا فرقی نداره بستگی داره بعد آزمون وکالت پیش کی بری برای کار آموزی 

با توجه به اینکه دنیا دنیای قانون و حقوق شده و از طرفی هر روز داره سطح اختلافات بین آدما بیشتر میشه ، خب رشته حقوق و وکالت عالیه و درآمدشم که دیگه نگم!

از اونطرف نیاز به مدیران تحصیل کرده ( علی‌الخصوص کسایی که رشته‌شون مدیریته ) روز به روز داره بیشتر میشه. یعنی جفتشون عالیه . به نظرم شیر یا خط بنداز ، یا ده بیست سی چهل بخون!☺️ 

اگه موفق شدی منم دعا کن !☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
عزیز من خودم دارم حقوق جزا میخونم وضعیت همینه

هر سه مقطع رو بهشتی بودم اینطور که شما میگید نیست بله با اساتید میشه کار پژوهشی کرد و مقاله داد ولی اینکه بهتون بدون داشتن پروانه پرونده بدن خیر همچینین چیزی نیست 

2706