2733
2739
عنوان

سلام خانما میشه کمکم کنید؟؟

140 بازدید | 15 پست

من سال ۹۵عروسی کردم ۹۶جدا شدم ۲۲سالگی،الان که ۲۹سالمه یه زنعموی سمجی دارم گیر داده بهم مشخصاتم و بزاره تو گروه خواستگار،چقدر از کارش بدم میاد،حالا مامانم میبینم بهم میگه زن عمو بهم پیام داده میخوام بزارمش تو گروه خواستگاری،آدم چقد میتونه پست باشه،من فعلا نمیخوام عروسی کنم زور که نیست،بنظرتون چکار کنم؟؟؟میشه راهنماییم کنین؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
خیلی محترمانه بگو سرتو از زندگی من بکش بیرون باتشکر

بهش گفتم فعلا نمیخوام عروسی کنم گوش نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بگو سرت تو اخور خودت باشه 

خداشاهده بهشم گفتم قصد ازدواج ندارم نمیدونم چه اصراری داره عروس بشم

مامانمم میگه کسی نمیاد بگیرتت،اگرم بیاد سن بالا میاد😒😐😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه

خب عزیزم امیدوارم ناراحت نشی ولی رفتارت خرخره میاد مثل یه رمان کسالت بار که آدم حالش بد میشه از خوندن یا یه درس کسالت بار ببین من نمیدونم مشکل از کدومتون بوده کدوم مسبب دعوا بوده ولی دلت یه خانواده با بچه نمی خواد ؟ البته اگه مجردم بخوای بمونی حق میدم و اگه می خوای زن عموت بد بدونی باز حق داری چون خود منم  حالم از هرچی مرد رو کره زمین بهم می خوره بی احترامی توهین و تحقیر. چرا باید دوستشون داشت ؟ به نظرم مجردی تا آخر عمر بهتره اصلا کار درست کردی  هرچند اگه یه عاشق  رمانتیک پیدا شد عروسی کن یه فرصت دوباره از خودت نگیر وقتی مردم ازدواج میکنن در سن شما هزار صنعت بیشتر جریان میگیره تولد و اخبار خوش اما امان ازدواج تینیجری وای حال بهم زن منفوره می خوای خودتو جر بدی چرا مردم دهاتین الله علم

2740
خداشاهده بهشم گفتم قصد ازدواج ندارم نمیدونم چه اصراری داره عروس بشم مامانمم میگه کسی نمیاد بگیرتت،ا ...

گروه خاستگار چه صیغه ایه دیگه نشنیدم 

خب بزار شاید مورد خوبی پیش اومد که دلتو برد

واقعا بعضیا چه حوصله ای دارن 

بگو میخای خیرکنی برو چارتا بچه کار و سیر کن 

هروقت موقعیتش باشه ازدواجم میکنم 

اون چه شوهریه ک میخاد از تو گروه پیدا کنه 

الان طرف اشنان ۱۰سال میرن میان باز نمیفهمی چ موجودی بوده چ برسه اینجور اشناییا

واقعا بعضیا چه حوصله ای دارن  بگو میخای خیرکنی برو چارتا بچه کار و سیر کن  هروقت م ...

دقیقاااا راست گفتی اینو،فقط ننه من که گفته میخوام بهش بگم بزارت تو گروه تف به همچین مادری نمیبخشمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
گروه خاستگار چه صیغه ایه دیگه نشنیدم  خب بزار شاید مورد خوبی پیش اومد که دلتو برد

اینجوری بدرد نمیخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2706