2737
2739
عنوان

عاشق عروسی و رقصمون و جشنامونم ما کوردا اصن👌

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 153 پست
خفن ترین فرهنگ رو دارین؟ ببخشید که بیشترین قتل دخترا مال کورداس تجزیه طلب هستین ببخشینا ولی من ل ...

تشریف ببر بیرون

معلومه خودشیفته کیه

کی قتل بوده

شهرشما قتل نیست

وای چ جای خوبی

همه جا خوبو بد داره گلی

اوهوم گفتم که چندین نفرم دیدم برعکس خوب بودن 

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خفن ترین فرهنگ رو دارین؟ ببخشید که بیشترین قتل دخترا مال کورداس تجزیه طلب هستین ببخشینا ولی من ل ...

عزیزم قتل همه جا هست 🙂

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه     
2731
تشریف ببر بیرون معلومه خودشیفته کیه کی قتل بوده شهرشما قتل نیست وای چ جای خوبی

کوردا دختراشون رو میکشن

شهر ما بهتره والا

لرا و ترکا کلی شهید دادن

کوردا چی؟

لب مرز ادم میکشین😂😂😂

به عنوان لر با کورد دشمنی نکن ما لرا و کوردا از هم جدایی نداریم عزیزم کورد و نکوب همه مثل هم نیستن

2740
کوردا دختراشون رو میکشن شهر ما بهتره والا لرا و ترکا کلی شهید دادن کوردا چی؟ لب مرز ادم میکشین😂 ...

کوره دی جمت که

الان هرچع د دمم درای وت ایوشم

کی کشتن بیشرف

اقااا یکم سوادتون ببرین بالا بیشترین امار قتل توی گوگل تو تهرانه 

آمار بیشترین قتل رو از کجا آوردی؟!

ببین آزادی ای که دخترای کورد دارن هیشکی نداره! 

تو شهرای ما اصلا چیزی به اسم گشت ارشاد وجود نداره

عروسیامون مختلطه و بدون محدودیت دست همو میگیریم

تنها ملتی هستیم که دخترامونم پا به پای مردا تو جنگا شرکت میکنن!

یه چیزی بگم بیشتر فشار بخوری؟!

لر هم زیرشاخه ی کورده

لباستون ، زبانتون و حتی فرهنگتون کپی از کورده

ترکیه؟! شوخیه جالبی بود

از ۸۰ میلیون جمعیت ترکیه ۳۰ میلیونش کورده محض اطلاع!ولی میترسه از اینکه واقعیت رو بگه

دفعه دیگه ام خواستین راجع به کورد حرف بزنین دهنتون رو آب بکشید

به عنوان لر با کورد دشمنی نکن ما لرا و کوردا از هم جدایی نداریم عزیزم کورد و نکوب همه مثل هم نیستن

من هیشکیو نمیکوبم گل

و هیچ قومی دشمنی ندارم باهاش

فقط میگه بافرهنگ ترینیم

پ بقیه هویجن؟

خیلی داری توهین میکنی واقعا

من که کوردم قتل ندیدم تاحالا

ولی خود شما چی؟

سر تفنگ و عروسیاتون خیلی الکی کشته شدن

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2706