2752
2734
عنوان

عاشق عروسی و رقصمون و جشنامونم ما کوردا اصن👌

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 153 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خفن ترین فرهنگ رو دارین؟ ببخشید که بیشترین قتل دخترا مال کورداس تجزیه طلب هستین ببخشینا ولی من ل ...

ای بابا دختر این بحثارو نکن زشته

الان داری با این حرفات وجهه بدی از لرا به جا میزاری

همه قوما شریفن

اون دوستمونم خودش حرفش خودشیفتگی ازش میبارید نمیخاد بحث کنی

کوردا دختراشون رو میکشن شهر ما بهتره والا لرا و ترکا کلی شهید دادن کوردا چی؟ لب مرز ادم میکشین😂 ...

واقعا بیشخصیتی.

من داییم شهیده

عموم شهیده

پدربزرگمم شهیده

دوتا دیگه از عموهام جانبازن

درک نمیکنم فازتو

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

کوردم همه چیزشون خوبه فقط یکم ساده ان و زود فریب میخورن 

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹