2733
2739
عنوان

با همچین آدمی چیکار میشه کرد؟؟؟😑

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 19 پست
خودش باید تجربه کنه تا بفهمه تلخی یعنی چی

درسته هزار بار تجربه کرده کاش ایندفعه دیگه آدم بشه👍❤️

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حداقل بگو خیلی خیلی مراقب خودش باشه و شمارو در جریان همه چی بزاره ...خدا کمک کنه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد 

دقیقا

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2742
حداقل بگو خیلی خیلی مراقب خودش باشه و شمارو در جریان همه چی بزاره ...خدا کمک کنه

اره همه چیزو خودم نظارت میکنم ایشالا آدم شه👌❤️