2733
2734
عنوان

چرا میوه نوبرونه میدید به بچه هاتون میارن مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 140564 بازدید | 610 پست
بخدا ادم نمیفهمه چرا انقد مقاومت میکنن در مقابل فهمیدن .ادامه ندیم بهتره چون کسی که خوابه رو میشه بی ...

اینا همون مادرا هستن خب قبول کنن کارشون اشتباه بوده خیلی سخته براشون

یک جنگی اینجا راه افتاد حوصله ندارم دیگه جوابشونو بدم تفکراتشون چندشه 😐حس میکنم ریپ میزنن روم سمی میشم با حرفاشون

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوردن چیپس و پفک و غذاهای بو دار و میوه های بود دار تو مدرسه کاملا اشتباه هست چون حتی کسی که وضع مالی خوبی داره اما اون خوراکی رو ندارن ممکنه دلش بخواد 

اما بهتره حقیقت رو قبول کنید که اگه وضع مالی خوبی ندارید بچتون اگه قانع نباشه در آینده ممکنه خیلیی چیز ها رو بخواد که دوستاش دارن ولی خودش نداره پس نمی‌تونید با جامعه بجنگید 

های به کسی که دل بچشو میشکونه با خودخواهی تمام و چون بچه خودش نمیتوه داشته باشه بقیه هم نباید داشته ...

واقعا معنی تاپیک رو نمیفهمید، نوبرانه ندید بچتون ببره مدرسه، هوسناکه

خونه بدید کوفت و درد بکنه 

2731
عزیزم منم‌ نگفتم کسی رو مجبور کنیم ما اینجا فقط داریم حرف میزنیم هیچکدوممون هرگز نمیریم جلوی بقیه رو ...

کاملا درست میفرمایین ولی این یه فرهنگ سازی دوطرفه نیاز داره...

کسایی که باید مدیریت هزینه و خرید داشته باشن و به فرزنداشون اموزش بدن قدر داشته های خودشونو بدونن....

کسایی هم که باید به فرزنداشون یاد بدن بهتره خوراکی های خاصو به مدرسه نبرن تا کسایی که توان خرید ندارن حسرت نخورن....

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

دوستان حرف ایشون درست هست 

میدونید هر روز شما برا بچه ات بهترین میوه خوراکی بخری 

باز ممکنه توی،مدرسه مثلا از همون میوه ببینه دست همکلاسیهاش.. دلش بخواد اون لحظه در مدرسه در دسترسش نباشه چقدر دلش آب میشه 

هر چیزی رو خدایی نباید برد مدرسه به عنوان خوراکی 

خیلی چیزا مناسب نی توی جمع خوردن 

مثل چیزای ترش ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
۶ ساعت تو مدرسه تمام فکرشون پیش همین خوراکیاییه که تو خونست

وا چه حرفا مطمعن باش توخونه بخوره دیگه فکرش پیشش نمیمونه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
عکس پروفایل تون بازیگری از کره جنوبب نیست؟

خواننده گروه بی تی اس درسته از کره جنوبی 😁

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
واقعا معنی تاپیک رو نمیفهمید، نوبرانه ندید بچتون ببره مدرسه، هوسناکه خونه بدید کوفت و درد بکنه  ...

کوفت و درد برای کسیه که حرص دو تا میوه‌‌ی بچه مردم رو می‌خوره

هر لقمه‌ی اونا داره حرص و مرض میشه توی تن شماها

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
کاملا درست میفرمایین ولی این یه فرهنگ سازی دوطرفه نیاز داره... کسایی که باید مدیریت هزینه و خرید دا ...

بله همینطوره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

ولی باید قبول کرد همیشه برای بچه یه چیزی برای خواستن هست نداد دوستش قشنگتره دفتر پا کن مداد رنگی کیف کفش همع چیز میتونه باعث بشه بچه حسرت بخوره پس سعی کنیم بچه رو چشم و دل سیر بار بیاریم والا خودش تو این زمونه اذیت میشه

اینا همون مادرا هستن خب قبول کنن کارشون اشتباه بوده خیلی سخته براشون یک جنگی اینجا راه افتاد حوصله ...

اره بخدا منکه جواب نمیدم بیخیال بزار بگن حقیقت مثه ته خیار تلخه خودشونم میدونن فقط میزنن به اون راه 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2706