2752
2734
عنوان

چرا میوه نوبرونه میدید به بچه هاتون میارن مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 140570 بازدید | 610 پست
تهوع آور شما و عقاید قهوه ایتونه نتونستی جواب بدی توهین میکنی؟ 

تو ی نفر واقعا بی‌فرهنگی این چ طرز حرف زدنت مگه اینجا چاله میدونه!؟

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃
ته متنی که نوشتید گویای همه چیز هست و حسن ختام این بحث بله پولدار فروتنی میشه که برای خالی کردن عقد ...

برای عقده گوجه سبز نمیذاره میوه خریدن داده به بچش گناه که نکرده چرا فکر میکنید بنظر پولدارا گوجه سبز پز داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خاطر شما نخوریم بچه دلش میخاد به خاطر شما پوشش اجباری داشته باشیم شوهرتون دلش نخواد روزه بگیریم ج ...

عزیزم حرفات اشتباه هستش بچه کوچیکه دلش میشکنه 

به حجاب و اینا کار ندارم ولی بچها گناه دارن

حالا تینیجر چی هست؟ 😅

نوجوون

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
2731
خوب الان خیلی ها هستن که اینجا دارن میگن نداری بچه نیار مادر همونها هستن !!!!

اینا بیشترشون نوجوونن 

نمیدونم چه کمبودی دارن که انقدر میگن پول ندارید بچه نیارید 

اینا از اول بچگیشون همه چیز براشون فراهم بوده و تو کره خوری بودن اما ما بعد عمری تره خوردن به کره خوری افتادیم

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
واقعا چقدر آدم عقده ای و مریض ریخته تو این سایت. انقدر عقده دارن که میخوان شده با شکستن دل بچه کوچیک ...

درسته 

من یادمه مامانم چیپس برام گذاشته بود ببرم مدرسه 

بعد چیپسه کوچولو بود نمیشد به همه نمی‌رسید 

دیگه منم نخوردم تو کل ساعات مدرسه هم دلم پیشش بود 😂😂 ولی خب جلو بچه ها نخوردم گفتم هوس میکنن دیگه اومدم خونه خوردم 

عزیزم اگر فقط هوس بچه بود 100 گرم هم میخریدید کفایت میکرد  تا انشاالله چند روز دیگه قیمتش بیاد ...

دیگه تو مغازه بسته بندی بود منم روم نشد بگم چهار تا دون بده

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
برای عقده گوجه سبز نمیذاره میوه خریدن داده به بچش گناه که نکرده چرا فکر میکنید بنظر پولدارا گوجه سبز ...

گوجه سبز پز دادن داره یا نداره اما اینکه با حس دل سوزاندن یه بچه دیگه براشون مهم نیست قطعا عقده است و هیچ شکی نیست

اونی که تازه از پایین رسیده بالا فعلا فقط درکش پز دادن با گوجه سبزه هنوز به بنز و... نرسیده😊

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812