2737
2734

روغن بنفشه به پیشونی و گونه هات بزن شبانه 

وقتی بیرون میری به داخل بینیتون هم بزن

حتما هد کلاه زیر شال و روسری بپوش

شب موقع خواب روسری بپوش

سردیجات مثل دوغ ترشی خیلی کم بخورید

شب موقع خواب با اسپری گلاب بزن به متکی یا تو فضای اتاق

احتمال زیاد خلط پشت حلق هم داری حتما آب نمک غرغره کنید

قلیون با عرق نعناع درست کنید سرچ کنید پیدا میکنید نحوه درست کردن شو با یه بطری ساده 

منم درگیر بودم شدید خیلی اذیت شدم تا حدی که تو خواب سرم گیج می‌رفت با اینقدر سرفه های شدید شب نشسته میخوابیدم چقدر دکتر رفتم عفونتش به ریه هام ریخته بود گوشام تند تند پر میشد که میرفتم شستشو میدادم تا بشنوم...

خلاصه دکتر اورژانس تشخیص داد چمه ...  رعایت کردم خیلی بهترم شکر خدا 

حتما هم زیر مانتو. و لباست یه لباس که ریه هاتو گرم نگه داره بپوش 

شما تو پاییز خیلی خودتو باید گرم نگه داری 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

راستی ازین به بعد که کولر روشنه رو بروی کولر نشین از سرما ی مستقیم فاصله بگیر

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من رفتم متخصص میگه سینوزیت نداری ولی دکتر عمومی میگه داری

منم خیلی دکتر رفتم تشخیص ندادن متخصص عفونی وریه رفتم نفهمید سینوسام عفونت داره 

همین راه کارا رو رعایت کنید خوب میشید

راستی میوه های فصل ازین به بعد سرد هست طبعشون خیلی کمتر بخورید...

خوردیم هم حتماً خرما و چای زنجبیل یا دارچین مصرف داشته باشیم بعدش

اول گفتن آلرژی‌ه ... خوب نشدم با بوی عطر تحریک میشد سرفه می کردم  تست آسم دادم دو مرحله

وضعیت سرفه هام افتضاح شد اسکن ریه دوبار دادم ....

باورت میشه پاییز زمستون هرجا میرفتم زیر روسریم یه روسری بچگانه میپوشیدم دور گردنمم میبستم اینقدر رعایت کردم تا الان حالم بهتره بازم مواظبم هدکلاه میذارم زیر روسریم

هرجا تا میدیدم هوا سردتر میشد جلوی بینیمو می‌گرفتم یا شال مینداختم

اصلأ برام مهم نبود کسی مسخرم کنه یا نه...

مریضی رو من میکشیدم 

2738

برای اون دکتر اورژانس که با معاینه حلقم ، پرسید گوشاتم گرفته درسته گفتم بله و فهمید سینوسام عفونت نداره دعای خاص میکنم خیر از جوونیس ببینه ان شاءالله خدا عزت هم تو این دنیا بهش بده هم اون دنیا...واقعاً تشخیص مهمه 

وسط ابروهات ورم نکرد؟

علامتی سینوزیت نداشتم بعد که بهم دارو داد دکتر کم کم متوجه درد خفیف تو پیشونی و دور چشم و گونه هام میشدم یادم نمیاد ورم داشتم یا نه چون واسه من عفونت سینوسم زده بود به ریه هام و گوشام......

فهمید سینوسات عفونت نداره؟یاداره؟

فهمید عفونت داره 

علامتی سینوزیت نداشتم بعد که بهم دارو داد دکتر کم کم متوجه درد خفیف تو پیشونی و دور چشم و گونه هام م ...

منم گوشام‌ درد میکنه 

دقیقاً ازوقتی‌ داروخوردم دردخفیف دارم همونجاکه شما میگین 

چرا بادارو درد میگیره؟

منم گوشام‌ درد میکنه  دقیقاً ازوقتی‌ داروخوردم دردخفیف دارم همونجاکه شما میگین  چرا بادا ...

شاید چون داره تاثیر روش میذاره و با تولید عفونت مقابله میکنه 

2706