2733
2734

چند روزی میشه نامزدیم به دلالیلی که نمیخوام بگم بهم خورده

خیلی تفاهم داشتیم

خیلی دوستش داشتم

عاشقش بودم

حاضر بودم هرکاری براش بکنم

ولی متاسفانه به خاطر دخالت های مادرش بهم خورد

بهترین موردی بود که تاحالا برام اومده بود خواستگاری و دیگه فک نکنم مورد بهتری برام پیدا بشه

واقعا تحمل این امتحان الهی سخت رو ندارم

مدام با خودم میگم چرا این اتفاق برای من افتاد 

حس خیلی بدی دارم

میترسم کافر شم 

چون وقتی رفته بودم حرم امام رضا دعا کرده بودم برام یه همسر مناسب بفرسته و چند روز بعدش اومده بودن خواستگاری 

الان همه اش به امام رضا میگم تو که میدونستی بعدا به مشکل بر میخوریم چرا این فرد رو برام فرستادی 

خواهرا لطفا برای ارامشم دعا کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله خدا ب دلت آرامش بده و  هرچی خیر هست پیش بیاد اگر واقعا آدم درستی بود جلوی مادرشو می‌گرفت مطمئن باش

بعضیا تو نامزدی رو نمیکنن گلم شاید حکمتی بوده فعلا صبور باش بسپار به خدا کفر هم نگو

بسپار به همون امام رضا

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

چند روزه نامزدید بهم خورده؟عقد دائم کردید یا در حد آشنایی کار به نذر و نیازات نداشته باش ببین مشکل اصلی چیه بعدم اینکه ببین دوسش داری یانه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2740

عزیزم مطمئن باش یک خیریتی بوده اتفاقا چون از امام رضا خواستی برات روشنش کرده شاید یک مشکلی داشته که ازش بیخبری مطمئن باش بهتر از این میاد وخودت میفهمی که اگر با این ازدواج میکردی چقدر برات بد میشد و امام رضا کمکت کرده

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی

سلام عزیزم.

امیدوارم خدا کمکتون کنه

پناهت ب خدا باشه

میدونم الان تو شرایط روحی سختی هستی

از امام زمان عج کمک بخواه

شاید چشم زخم خوردین

تنتون سلامت

دوس ندارم بگم خودتونو جای من بذارین اما ازتون میخوام برا سلامتی فرزند بیمارم دعا کنین و همچنین دعا کنین ک از این آزمایش الهی، روسفید بشم

آزمایش بیماری فرزند ، خیلی سخت تره از بهم خوردن نامزدی

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین

به صلاحت نبوده 

نامزدی و گذاشتن واسه شناخت وقتی دیدی مادرش دخالت میکنه مطمئن باش بعدا روح و روانتو نابود میکنه پسر بچه ننه رو میخای چیکار

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
چند روزه نامزدید بهم خورده؟عقد دائم کردید یا در حد آشنایی کار به نذر و نیازات نداشته باش ببین مشکل ا ...

نه عقد دائم نبودیم 

منکه دوستش داشتم

ولی اون انگار انقدر منو دوست نداشت که بتونه جلوی مادرش بایسته

خودش میگه من تمام تلاشم رو کردم و برام آرزوی خوشبختی کرد  متاسفانه مادرش خیلی روش سلطه داره و ...

پسری که عمیقا بخوادت بیخیال نمیشه! بنظرم بهتر که بهم خورد.. با این سلطه ی مادرش میخواسی چیکار کنی؟ حتما حکمتی بوده

2706